Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet a mellnagyobbítás...

Mit lehet a mellnagyobbítás helyett mondani, ha nem szeretném mindenki orrára kötni a műtétemet?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz a mellnagyobbító műtétem. Teljes mértékben a természetesség keretein belül fognak maradni a melleim a műtét után is, nem szeretnék nagy melleket, csak formásakat. Nem is szoktam mutogatni, “kitenni” őket, így az a veszély, hogy mindenkinek egyből fel fog tűnni hogy megcsináltattam nem fenyeget.

De ezt szeretném is elkerülni! Nem szeretném mindenki orrára kötni.

Ezért elkezdtem gondolkodni, hogy mit mondhatnék miért hiányzok a munkából, vagy az eddzésekről? Miért kell óvatosnak lenni velem pár hónapig. Valami balesetre, vagy egyéb (nem plasztikai) műtétre gondoltam.

Lehet nem szép dolog hogy füllentek, de szeretném ezt magamnak megtartani.

Köszönöm, ha segítetek!:)


nov. 7. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Műtéti beavatkozás. Én azt fogom mondani
nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ó, jól gondold meg a dolgot. Nekem természetesen nagyok és derékfájást, hát- és nyakfájást okoznak, szar őket cipelni, mindenhol ott vannak, nem tudok hason aludni, stb... rengeteg kellemetlenséggel jár a nagy mell. Arról nem is beszélve, hogy ha emellett még jó alakod is van, állandóak lesznek a téged érő szexuális zaklatások.
nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Simán mond, hogy egeszségügyi beavatkozásra mész, vagy valami, nem vagy köteles részletezni.

Másrészről ne álltasd magad, fel fog tűnni embereknek!

nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Anyajegyeket szedtek le. Azutan is ovatossag, pihenes kell eleg sokaig hogy szrprn gyogyuljon
nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

2-es!

A testképzavarosnak hiába mondod!!!

nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
97%
Műtéted volt és kész, normális ember nem faggatózik, ha nem mondanak neki többet. Lehet aranyérműtét vagy nőgyógyászati, akármi, szerintem eleve bunkóság kérdezősködni, ha az illető nem mond részleteket.
nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondd azt, hogy műtöttek, de nem akarsz többet mondani róla. Az ilyesmiről meg nem illik faggatózni ezek után.
nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Sérvműtét?


Amúgy észe fogják venni... Meg sem műttetnéd ha észre sem lenne vehető a változás...


(az egyik munkatársnőmön a fiúk mindig eltalálták, hogy pont menstruál, kérdezte, hogy mégis honnan tudják, a válasz az volt, hogy olyankor nagyobb a melle... Pedig zárt köpenyben kellett dolgoznunk ami elég laza viselet)

nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!