Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek Jennifer...

Mi a véleményetek Jennifer Grey orráról?

Figyelt kérdés

Most képet nem szeretnék beszúrni magamról.


Rájöttem egy ideje, hogy nekem is olyan orrom van, mint Jennifer Grey-nek a Dirty Dancing-ből.


Amúgy nem hasonlítok rá, nekem szögletes arcom van, de göndör nekem is a hajam.


Nem mondanám nagynak, azt mondják kicsi, viszont kissé görbe, főleg oldalról látszik.


Már régóta gondolkodtam ill. gondolkodom rajta, hogy megműttetem, aztán meggondolom magam.


Félek fájdalomtól és attól, milyen lesz végeredmény.


Ajakfeltöltésen is gondolkodtam (közepes szám van).


Nem mindig zavar, csak ha meglátok egy lányt közösségi oldalon, hogy neki ovális arca van, vastagabb szája mint nekem, egyenes kicsi orral, akkor kisebbrendűségi érzéseim lesznek.


És nem mindnek van megműtve, némelyiket ismerem kisebb kora óta, mindig ilyen volt neki.


A spontán képeim is amiket feltöltenek olykor, látom az orrom oldalt meg féloldalt hogy görbe.


A barátomnak említettem hogy gondolkodtam plasztikai műtéten legalább az orrommal, de azt mondta nem szeretné, és neki így vagyok jó ahogy vagyok.


Láttátok a filmet gondolom, emlékeztek rá.


Szerintetek mennyire gáz Jennifer Grey orra?


Műtessem meg?


A pasik is jobban szeretik kicsi, egyenes orrot?


Jennifer Grey is megműtette mint sok híresség.


Képek:


[link]


[link]



[link]



[link]


Főleg az első képen oldalt egy az egyben ilyen az orrom.



Szóval mit gondoltok?



nov. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele.
nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Muttest meg mindenkepp. O is megmuttette.
nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Jó ez az orrtípus, nincs nagy furcsaság rajta.
nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hosszúhajú ***** válasza:
90%
neki nagyon jó lett, de saját maga utólagos bevallása szerint is megbánta mert elvesztette vele a karakterét. olyan lett mint bárki. és ez az ő szakmájában nem előny. kétszer műtötték, mert az elsőnél hiba volt. az tény hogy most sokkal szebb., de az szintén tény, hogy nagyobb zsidó órral a fél világ imádta. figyeld meg az emberek reakcióit az orrodra és utána döntsd el hogy ez mennyire zavar téged. így ki fog derülni az is hogy valójában kit zavar. a körülötted élőket, vagy téged. és ha téged, akkor előbb pszichológiailag kezdj dolgozni. ha nem megy, még mindig mehet. ha meg a többieket zavarja, megtanulod leszarni. ha nem megy, még mindig lehet. szóval előbb mindent próbálj ki. megfigyelés kívül belül, összegzés, pszichológia... és ha nem megy akkor plasztika. de ne ezzel kezd!
nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor igen. Egyébként semmi kivetnivalót nem látok egy ilyen orron. Ha valakit cikizni akarnak valami miatt, úgyis találnak rá még 1000 okot.
nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt én is olvastam több helyen, hogy megbánta az orrműtétet, és azért csinálta mert az anyja unszolta ilyen orral nem lehet befutni, nem nézhet ki zsidónak (mondjuk Barbra Streisand, Amy Winehouse, Sarah Jessica Parker meg mások rácáfolnának).


Állítása szerint ő se ismerte fel magát.


Nem tudom, szebb lett-e, amúgy nem volt egy csúnya nő, helyes meg aranyos volt. Volt benne báj.



Tény, egy plasztikai műtétnél, hogyha csak egy dolgot változtat meg valaki, már megváltozik tőle az egész arc.


Ezért (is) tartok tőle, hogy teljesen megváltozik tőle arcom (és talán nem előnyre).


Vannak hírességek, akiknek viszont jót tett az orrműtét, és nem került a karrierjükbe.


Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Scarlet Johansson, stb.


Sok hírességet tudnék mondani, nem sorolom fel, szinte mindnek volt valami beavatkozása.


Elvileg számítógépes programmal előre lehet látni, hogy milyen lesz valaki arca különböző orrokkal.


Nem mindig gondolok erre, máskor megnyugtatólag hat, pl. Amy Winehouse-nak is horgas orra volt mégis befutott, és egy időben szép volt (mielőtt nagyon szét csúszott), szép szeme, haja volt, én nem azt néztem milyen az orra, hanem összességében.


Sőt, nem ugyanaz lett volna ha ő is megműtetti orrát.


Máskor előjön, mikor látok tökéletes(nek tűnő) nőket közösségi oldalon, kicsi egyenes orr, telt ajak, nagy foxy szemek, ovális arc, elkap a depi hogy talán pár változtatással, akárcsak egyenes orral talán bájosabb lennék.....


És jobban mutatnék fotókon.

nov. 13. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Lehet kérni látványtervet a plasztikai sebésztől. Aztán eldöntöd, hogy megműtteted-e vagy sem.


De egyébként ha korábban nem csufoltak miatta és annyira nem zavar téged sem, akkor én nem muttetnem meg a helyedben.

nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:

jaj pont ez az a média-hatás amiről olyan sokan beszélnek, hogy rettentő káros, mindenki a szépnek tűnő dolgokhoz hasonlítja magát és tiszta komplexus lesz. ha ennyire bizonytalan vagy, akkor ez a döntés még nem érett meg. egy meg nem érett döntés meg nem jó döntés. fogsz ezzel még agyalni pro és kontra, ekkora bizonytalansággal nem menj bele. ha valaki nyomásra teszi - ld jennifer, vagy a külső dolgok által keltett nyomás - mert más jobban néz ki - az nem a belső válaszod. a belső válaszod az, amit te magad érzel. ez pedig nálad még látszólag sem forrta ki magát, mert még nem tud hogy érzed, néha így néha úgy. tehát várj. érnek még hatások és formálni fogják a döntésed. vagy kiölik belőled, vagy megerősítik.

kívülálló hatásként azt írom, én nagyon kedvelem jennifer grey-t. hegyes orral végtelenül bájos nő volt, eredeti kisugárzással. a műtét után sem változott ez a kisugárzás ez a bájosság, mert ez a szívéből jön, ilyen személyiség. a szimpátiám nem befolyásolta az orra. szép lett az orra, igaz, szebb úgy arcra, de átlagosabb is lett. a te jellemed dönti el, mire vágysz. kitűnni külsőre, mert egyéni vagy, bár hegyesebb orral, vagy inkább belesimulni, harmonizálóbb arccal. ezt meg majd idővel eldönti az önismeret.

nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!