Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miert kell várni a botoxxal 4...

Miert kell várni a botoxxal 4 hónapot?

Figyelt kérdés

Szeptember elején voltam botoxoltatni, homlok glabella, és szemoldok emelés, kb egy honapig volt jó, most mar teljesen mozog. Ezt megyek 4 hónap leteltével ujra szuratni. Na de! Okt 16 an szurattam a nyuszi rancokba is, ezt voltam korrekcioztatni is- de abszolút nem állt be. Most másik helyre mennék, ahol azt mondják h mindenkepp kell várni, mégha oda nem is szuratom újra. De Miert?

Egy másik dokit probaltam ki, közelebb az otthonomhoz, mi lehetett az oka hogy 2 hó alatt kiment a cucc, vagy be se állt?

Akihez ezelőtt jartam annál simán bírta fél évig is.


nov. 18. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha regi a botox vagy melegbe tarolta,akkor a hatasa tonkrement.


Ha nem er hozza,hova szurja,akkor nem lesz jo.


Ha nem olyan aranyban keveri ,akkor nem benitja le rendesen az izmot.



Ahol nem benitotta le az izmot fel evre,oda ne menjel vissza tobbet.


Ird ji ise a plasztikai sebeszek ndveit.


Vince nte rod rigo adott minden alkslommal rdgi botoxot,h be se allt az izmom tole. Soha tobbet nem meg ek hozza.

nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a világ legerősebb mérgét használják "botox" kezelésre. Az un. botolium toxint, ami olyan erős hogy 1mg tisztított méreg halálos ha a keringésbe jut.
nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es tisztában vagyok vele, de azért ez nem így mukodik ;)
nov. 21. 14:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!