Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika orvosok, konzultá...

Orrplasztika orvosok, konzultáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre szeretném plasztikáztatni az orromat, de lenne néhány kérdésem azokhoz akik már jártak ebben a témában.

Nagyon sok orvost találtam, kit ajánlanátok őszintén?

Természetesen legelőször Dr. Kárász Tamásra gondoltam, hiszen az egyik legnevesebb plasztikai orvos Magyarországon, de amióta jobban utána olvastam sokan írtak negatívat is, ezért ha valakinek nála van pozitív vagy negatív élménye, kérlek azt is írjátok meg, de inkább más orvosokra lennék kíváncsi, akiknek szép a munkájuk.

Illetve arra is kíváncsi lennék, hogy mikor kell konzultációra menni? Hány héttel, hónappal előtte?


Köszönöm a válaszokat! :)



dec. 11. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább lépj be a plasztika esztétika fb csoportba és ott tájékozódj. Sokkal több infóhoz fogsz jutni, mint itt.
dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Be is lépek! Köszönöm :)
dec. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!