Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Száj feletti anyajegy műtét. ...

Száj feletti anyajegy műtét. Érdemes?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodok azon hogy elmenjek sebészhez hogy kivágják az anyajegyem. Egyik oldalt van a szám felett "boszorkányosan". Nem túl pici anyajegy de nem is nagy. Attól félek hogy elhúzná a varrás a szám egyik felét picit felfelé ,valamint nem tudom azt sem hogy a heg mennyire látszana és mekkora lenne, az anyajegynél mennyivel nagyobb? Van valakinek ebben talasztalata?

jan. 18. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez olyan szexy, Cindy Crawford éle, vagy olyan nagyis, 3 szőrszállal a közepén?
jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
ha ugy jobban erezned magad es tobb onbizalmad lenne, vagj bele, de ne masok moatt hanem sajat nagad miatt. Ez a te dontesed
jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Boszorkányos? Nekem azt mondták szépségpötty.
jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Küldj egy képet az arcod ezen részéről, nem kell felismerhető legyél meg semmi. Nő vagyok, ha ez számít.
jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Normális helyre menj és akkor nem lesz gond


(szerintem Cindy C-é is ocsmány 🤮)

jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akkora mint Cindy Crawfordnak, kissebb viszont sötétebb, az elhelyezkedése is más. Ott van ahova némelyik ember piercinget tesz, így remélem el tudjátok képzelni , viszont a kérdésem továbbra is az lenne hogy egy ilyen kivágás milyen hátrányokkal jár. Mennyire húzza össze a bőrt?
jan. 19. 00:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt látatlanban senki nem fogja tudni neked megmondani. A legcélszerűbb ha erre specializálódott plasztikai sebészhez elmész egy konzultációra.
jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Oka van annak, hogy egy ilyen apróság zavar. Mielőtt műtétre adod a fejed szerintem beszélgess el egy szakemberrel is, hátha kiderül, mi a háttérben meghúzódó probléma.
jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Többek között az is az oka annak hogy le akarom szedetni ,hogy az idő múlásával erősödik a szine és szerintem növekszik is, régebbi fotókon nem annyira feltűnő mint most, igy ebből arra hövetkeztetek hogy egyre csak rosszabb lesz, valamit sok olyat hallottam hogy ezek lehetnek rosszindulatúak is. Bejelentkeztem egy bőrgyógyászhoz.
jan. 20. 19:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Le is van véve ,egyáltalán nem bántam meg
febr. 13. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!