KezdƑoldal » SzĂ©psĂ©g Ă©s divat » Plasztikai mƱtĂ©tek » Mit tegyek hogy jobban elfogad...

Mit tegyek hogy jobban elfogadjam?😞

Figyelt kérdés
Ferde ĂĄllkapcsom van (szĂŒletĂ©sem Ăłta apukĂĄmtol örököltem) Ă©lƑben nem annyira Ă©szre vehetƑ csak ha nagyon nĂ©zed viszont kĂ©peken igencsak lĂĄtszik Ă©s hĂĄt nagyon zavar Ă©s szĂ©gyellem is magam emiatt 😞😞💔Jelenleg fogszabĂĄjzom van azt nem fog rajta nagyon segĂ­teni hogy teljesen normĂĄlis csak majd plasztikai beavatkozĂĄssal lehet helyre hozni de ahoz be kell töltenem a 18 Ă©vet 😞 Engem mĂĄr tĂ©nyleg nagyon zavar ha a barĂĄtaim kĂ©pek csinĂĄlnak inkĂĄbb ki ĂĄllok belƑle stb
febr. 9. 19:35
 1/2 anonim vĂĄlasza:
Szia! :) Én azt tudnĂĄm tanĂĄcsolni Neked, hogy fogd fel Ășgy, hogy ettƑl vagy te egyedi Ă©s kĂŒlönleges. Tudom, mondani ezt könnyebb, mint valĂłban elfogadni...de tĂ©nyleg Ă­gy van. Mint Ă­rtad, annyira nem is Ă©szrevehetƑ. Esetleg prĂłbĂĄld megtalĂĄlni azt a beĂĄllĂ­tĂĄst, ahol a fotĂłkon sem lĂĄtszik. Hidd el, mindenkirƑl kĂ©szĂŒlnek elƑnytelen fotĂłk Ă©s persze csĂșcs szuperek is! Ha rĂłlam kĂ©szĂ­tenek fotĂłt a barĂĄtaim, ĂĄltalĂĄban szörnyƱnek lĂĄtom magam rajtuk. Persze ha Ă©n kĂ©szĂ­tek magamrĂłl-ismerve a szĂĄmomra elƑnyös szögeket-mĂĄris mĂĄs a helyzet. Emiatt viszont tĂ©nyleg ne szĂ©gyelld magad! Az Ă©rtĂ©kedbƑl Ă©s a szĂ©psĂ©gedbƑl ez semmit nem vesz el, sƑt mĂ©g hozzĂĄ is tesz! :)
febr. 9. 19:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/2 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
KontĂșrozĂĄssal prĂłbĂĄltad? Az egyenetlen oldalon sötĂ©t szĂ­nnel kontĂșrozz, ezzel optikailag tudsz formĂĄzni.
febr. 9. 20:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!