Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mik a lépései annak, ha TB...

Mik a lépései annak, ha TB alapon szeretném megműttetni a melleimet?

Figyelt kérdés
Óriási a különbség a két mellem között, nagyon aszimmetrikusak. Majdnem 2 kosár méretkülönbség van közöttük, a nagyobb ráadul borzasztóan lóg is, a mellbimbóim is különbözőek. Így születtem, mindig is ilyen volt, gyerekkori fotókon is látni már, hogy különbözött, pedig akkor még nem is voltak nagyok. Nagyon megkeseríti az életem, elveszi az önbizalmam, sokszor sírok miatta. Műtétre nincs pénzem, de úgy hallottam, hogyha tényleg nagy a különbség, akkor TB alapon is elvállalják. Még ha nem is csinálják meg, legalább szeretném megpróbálni. 27/N

febr. 11. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai ajánlást kell elintézni, ami igazolja, hogy megkeseríti az életed, önbizalomhiányod van miatta.
febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen ajánlást honnan, kitől lehet szerezni? Itt vagyok igazából elakadva, hogy azt sem tudom kihez kellene fordulnom először.
febr. 11. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először a háziorvoshoz kell fordulnom akkor?
febr. 13. 12:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!