Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet kezdeni ha 35 éves...

Mit lehet kezdeni ha 35 éves férfiként arckifejezés esetén homlokomon vonalak jelennek meg? (Botox vagy A vitamin származékok inkább vmi bivalyerős típus)

Figyelt kérdés
Állítólag ebből lesznek rancok, neha mar nyugodt arc esetén is felfedezni vélek egy alig látható vonalat. Félek hogy ez undorító lesz a nők számára

márc. 28. 13:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
De lehet bármit rendelni külföldről.
márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Hogyne számítana, nem a kor a lényeg hanem hogy milyen benyomást keltek, vén arc, kizáró fiatalabb lányoknál
márc. 28. 13:39
 13/35 anonim ***** válasza:
Igen, és úgy megyünk sorban, hogy retinol, retinal, tret. Retinalt most is vehetsz a DM-ben.
márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
70%
Jaaa, hogy tinik miatt. Lúzer.
márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Igen de a retinal nem ér semmit, reddites tapasztalatok alapján, nem irritál de nem is használ és abszolút 0 kutatás van mögötte és extrem instabil is lebomlik a nagyresze hetek alatt felbontás után. A retinol pedig csak 1% felett használt de nincs sok bizonyíték rá, viszont az eus 0,3% semmit se ér.


A tret rengeteg kutatás van mellette 20 évet is fiatalít

márc. 28. 13:49
 16/35 anonim válasza:
53%
A ráncod nem tűnne fel, az viszont igen hogy kenegeted magad és ezen vergődsz, nekem nagyon kiábrándító lenne.
márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem, 18 alá nem megyek
márc. 28. 13:50
 18/35 A kérdező kommentje:
13, és nem lehet rögtön trettel kezdeni?
márc. 28. 13:57
 19/35 A kérdező kommentje:
16, hát nem tudom volt hogy 22 éves lánnyal ismerkedtem és mondta jól nézek ki de fél komolyabbat mert én már undorító ráncos lehetek pár éven belül. Ezekszerint csak számítanak a ráncok... Hiába írod nem
márc. 28. 14:00
 20/35 A kérdező kommentje:
Oké közben megtaláltam interneten, szuper tudom rendelni is majd. Igazad volt beszerezhető simán
márc. 28. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!