Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet kezdeni ha 35 éves...

Mit lehet kezdeni ha 35 éves férfiként arckifejezés esetén homlokomon vonalak jelennek meg? (Botox vagy A vitamin származékok inkább vmi bivalyerős típus)

Figyelt kérdés
Állítólag ebből lesznek rancok, neha mar nyugodt arc esetén is felfedezni vélek egy alig látható vonalat. Félek hogy ez undorító lesz a nők számára

márc. 28. 13:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk tinikkel (18-20 is az) ráncok nélkül se lesz komoly kapcsolatod, de hajrá. A kiscsaj csak le akart koptatni valahogy.
márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Magam miatt is fontos hogy jól érezzem magam a bőrömben.
márc. 28. 14:16
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

20 évet nem fog letörölni az arcodról, papa.


De jó volt azért okoskodni, hogy nem lehet rendelni. 20 perce olvastál a retinolról, én 20 éve, és te oktatsz ki engem.


Remélem, csak 60 felettieket vonzol be, és azoknak se kellesz.

márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Elég bunkó válasz mama
márc. 28. 14:27
 25/35 A kérdező kommentje:
Vagyis nem értem miért kell ilyen rosszindulatúan válaszolnod
márc. 28. 14:30
 26/35 anonim válasza:
Kenegetheted amúgy bármivel, a leghatásosabb ha kialszod magad, nem élsz stresszes életvitelt, a cigi és alkohol ront a legtöbbet a bőröd állapotán. Alvás és rengeteg folyadék ami a legfontosabb. Krémeket nem tudok ajánlani mert hiába kenem magam akármivel amíg nincs lehetőségem pihenni, b.szhatom, sajnos látszik hogy öregszem.
márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, alkohol nagyon ritka, sokat iszom, étkezés nem figyelek mert nagyon aktívan élek így napi -1000 kcal belefér cukor junk food stb sajnos rosszul alszom viszont max 6 óra
márc. 28. 14:43
 28/35 anonim ***** válasza:
34%
"B*zi-e vagy?" 😅
márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
49%

Én csak annyit fűznék hozzá, bőrápolási szakértő és tanácsadóként, hogy semmilyen külsőleg használatos krém, szérum nem állítja meg az öregedést.

Megelőzésre kellett volna több figyelmet fordítani. Az nem mindegy, hogy hogyan öregszel. A genetikát csak plasztikával lehet felülírni.

Ráncok mindig lesznek, egyre több, csak az nem mindegy, hogy szép, ápolt, ragyogó, telt bőrfelületen, vagy dehidratált, pigmentfoltok, száraz, hunyorgó bőrön.

márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nincs egyéb súlyos hibája az arcbőrömnek jelenleg, végülis ez sem katasztrófa, csak feltűnt mert nagyon kerestem
márc. 28. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!