Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet kezdeni ha 35 éves...

Mit lehet kezdeni ha 35 éves férfiként arckifejezés esetén homlokomon vonalak jelennek meg? (Botox vagy A vitamin származékok inkább vmi bivalyerős típus)

Figyelt kérdés
Állítólag ebből lesznek rancok, neha mar nyugodt arc esetén is felfedezni vélek egy alig látható vonalat. Félek hogy ez undorító lesz a nők számára

márc. 28. 13:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen akkor mit kell használni, melyik a jó, retinol vagy tretinol vagy mi?
márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

De mire szeretnél bármit is használni?

Nincs olyan, hogy kell.

A retinol alulról dolgozik, de nem úgy kell elképzelni, hogy olyan bőrötök lesz, mint akit photoshopoltak. Annyira káros a média ezzel kapcsolatban.

A retinol anti-aging hatóanyag. Vagyis ez a kifejezés is olyan, mintha az ellenség lenne az idő. Smart aging. Antioxidáns, bőrvédő, megújítja a bőrfelszínt, halványítja a pigmentfotokat(csakis spf mellett), megakadályozza az újak kialakulását, a pattanások ellen is felveszi a harcot, serkenti a kollagéntermelődést. Simább, egységesebb lesz az arc felszíne. A felszíne. A ránc csak fiatalabb korban felszíni, főként a vízhiány okozza. De arra a hialuronsav is jó, mert az a dehidratáltsagból adódónkis mimikai ráncokat simítja.

márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nyugi, a 28 feletti nőket nem fogja zavarni.
márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Retinol rákot okoz, mert az antioxidáns eleve rákkeltő egy mérték felett, plusz a gyors sejtelhalás, sejtmegújulás az ugye más néven sejtburjánzás, ami szintén rákhoz vezet, erre jön a napfény, amivel csak egyszer hibázol hogy véletlenül fényvédő nélkül rádsüt a nap, már berákosíthat.
márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Engem az jobban aggasztana, hogy 35 éves férfiként “fiatal lányoknak” tetszelegnél, és ezen jár az eszed.

A férjemnek vannak már maradandó ráncai a homlokán 34 évesen, de csak sármosabb tőle. Engem az ilyen sosem zavart. Az viszont igen, ha egy pasi többet nyalja magát a tükör előtt, mint én. (Nem, nem vagyok ápolatlan.)

ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!