Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 évesen már lehet plasztikáz...

20 évesen már lehet plasztikáztatni?

Figyelt kérdés
márc. 29. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, felnőtt vagy.
márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, de lehet másképp is alakot formálni. Szerintem jobb természetesen.
márc. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
61%
Persze,simàn. Ahogy az anyagi forràsok is rendelkezésére szoktak àllni egy àtlag 20évesnek, mindehhez.
márc. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%
Lehet, de nem kéne ezzel szórakozni ami a 30 éveseknek van kitalálva.
márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudjátok, hogy mit akar megcsináltatni? Én az orromat plasztikáztattam 23 évesen, de már 15 évesen is megtettem volna, ha lett volna rá pénzem🤣(meg nyilván szülői beleegyezés)
márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus csőlátású boomerek,akiknek plasztika=gigantikus műmellek.

Pedig pl.az orrsövény korrekció,elálló fül korrekció,látást zavaróan lógó szemhéj korrekció is plasztika. Ahogy a fejlődési rendellenességek,bőrátültetés,kóros heg kezelése is.


De egyébként,ha AA kosárból akarna egy normál méretű mellet,vagy akár nagyot,az is rendben van.

márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilluci27 válasza:
lehet
ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!