Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtétek Indiában?

Plasztikai műtétek Indiában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok és szeretném az arcomat lányosítani, mert túl férfias és ronda. Továbbá, tervezek ''test nőiesítő'' beavatkozást ,mert semmi alakom és a vállaim szélesek és a mellkasom nagy. Ez a beavatkozás azt foglalja magába, hogy az álbordákat eltávolítják, a kulcscsontokat rövidítik, a medencecsontra tesznek implantátumot és zsírt injektálnak a csípőbe.


Meg szeretnék mell és fenék megnagyobbítást, mert lapos a mellkasam és a fenekem is, ami biztosan a soványságomnak tudható be, de annyira nem szeretnék hízni. (Persze BBL-re kell, máskülönben nem lesz honnan szedjenek zsírt.) Nem akarok gigantikus feneket sem melleket, csak hogy legyen rajtam valami, mert tökre szégyenlem, hogy ilyen elcseszett vagyok és ez a szégyen gátol egysmásban.


Az álomszakmám eltanulását ideiglenesen feladtam, hogy 26 éves koromig dolgozzam, hogy legyen meg addigra a pénzem az összes fent említett beavatkozásra. 26 évesen kezdem majd kitanulni az álomszakmám.


Sajna, Európában és Észak Amerikában nagyon drágák az ilyenek, de Indiában nem. Tudom, hogy azt gondoljátok, hogy csak egy bolond feküdne egy harmadik világú országban kés alá,de én alapos mérlegelés után arra a következtetésre jutottam, hogy semmi veszteni valóm nincs.


Engem a kinézetem mindig zavart és sokan bántottak is miatta. Próbáltam már öngyilkos is lenni és ha nem csináltatom meg ezeket a beavatkozásokat biztos, hogy az leszek, mert ez így nekem nem élet. Ha elcseszik, persze akkor is ez fog bekövetkezni, de remélem, hogy sikeres lesz.


Találtam egy jó szervezetet, amely India legjobb sebészeivel dolgozik. Már volt konzultációm is és rengeteg képeket mutattak és nagyon jók az eredmények. Továbba rengetek kliensével szerte a világból beszéltem már ennek a szervezetnek és mindenki csak jókat mondott, tehát nekem ez reményt ad.


máj. 15. 19:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, kérdező. Komolyan soroljam, untassalak? Mindenkinek van! Mindenkinek van valami baja, mindenki elégedetlen magán valamivel! Belemegyek a játékba szívesen, ha akarod, mert éppen ráérek... Nekem például, mint említettem, nagyon kicsi mellem van, szinte semmi. Alacsony vagyok és mellé nagyon vékony, 30 évesen 18-nak néznek. Apukámtól örököltem az orromat, ami krumpli és oldalt van rajta egy anyajegy. Rejtett, lehajló szemhéjam van. Hormonok miatt állandóan pattanásos az arcom, hol jobban, hol kevésbé. Sabborheas Dermatitissel küzdök a fejbőrömön egész életemben! Folytassam...? És ennek ellenére engem is csúfoltak kiskoromban, meg még nagykoromban is, de megtanultam szépnek látni magam, mert az vagyok! És nem érdekel, ki mit mondd, azt számít, akik szépnek tartanak. (Mert sok olyan is van.) Na, mindegy, tudom, nem váltom meg a világod. :)
máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Korántsem olyan komolyak a bajaid. Lefogadom, voltál már kapcsolatban vagy éppen most is vagy.
máj. 15. 20:18
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
De, ezek pont ugyanolyan komoly bajok, mint amiket leírtál, csak a különbség kettőnk között az, hogy én dolgoztam magamon, hogy elfogadjam. Egyébként biztos, hogy nem vagy olyan csúnya, mint te azt hiszed magadról. De én feladom, próbálkozzon más is, ha akar. :D
máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

"de legalább ÉN boldog leszek és elégedett MAGAMMAL."

. Nem, nem leszel, ez 100%. Annyi minden problémát találtál eddig magadon, hogy fogsz még, és mindig fogsz. Ez egy ördögi kör, mindig javítani akarsz majd magadon.

Már csak azért is, mert a bevitt zsír idővel úgyis felszívodik, szóval egy baromság magában is a beavatkozás.


"amiket írtam azok tények"

. Nem ezek nem tények.


A következő szavakkal írod le magad, illetve a testrészeidet:

- férfias

- ronda

- semmi alakom (ehhez képest utána túl nagy ez, túl nagy az stb.)

Mind teljesen szubjektív.


Ha már szét akarod kaszaboltatni magad, legalább annyival tiszteld meg magad, hogy őszinte vagy. Ezeket TE látod így.

Ha nem voltál kapcsolatban, az nem a külsődnek tudható be, hanem az eltorzult személyiségednek. A #12-es válaszodban pedig még bizonyítottad, hogy empátia szinte semmi nincs benned.


És ja, ez nem kérdés. Ha leírnád a szervezet nevét simán csak azt hinném, hogy reklám.

máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Katzenmalz!

Maximálisan igazad van! Mindenben!

máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetted fel itt ezt a kérdést?

Világosan, érthetően ki van gondolva, hogy mit szeretnél, miért szeretnéd, hol szeretnéd. Semmi gond nincs ezzel.

De miért kérdezted itt meg?

máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Az is te vagy, aki öngyilkos akar lenni, mert szőrszálak nőnek a felső ajka felett? Jól írják a többiek, kezeltesd magad.
máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

16


Azért, mert vitatkozni akar, amivel saját bizonytalanságát akarja megváltoztatni.

máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
68%

"Találtam egy jó szervezetet, amely India legjobb sebészeivel dolgozik. Már volt konzultációm is és rengeteg képeket mutattak és nagyon jók az eredmények. Továbba rengetek kliensével szerte a világból beszéltem már ennek a szervezetnek és mindenki csak jókat mondott, tehát nekem ez reményt ad."


Ez itt a reklám helye... Ez nem kérdés, hanem hirdetés.

máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

14. Végig olvastad???? Nem csak ÉN látom így!! Gúnyoltak és az emberek mai napig fintorognak rám!


15.Nincs igaza.


16. Csak véleményeket akartam Indiáról plasztikai sebészet szempontból.

máj. 15. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!