Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megcsináltatnátok a ciciteket,...

Megcsináltatnátok a ciciteket, ha nem lennétek megelégedve vele, de a pasid/férjed folyamatosan azt mondogatja, hogy "nekem így tetszik ahogy van"?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk a férjemmel akkor tetszettem magamnak, tetszettek a melleim, nem voltak nagyok sosem (75B). 15 hónapja szültem, és vissza tért az eredeti méret, persze meg is lógósodott, és abszolút nem tetszem magamnak, nem merek levetkőzni a férjem előtt, csak melltartóban érzem jól magam.

Terhesség alatt imádta a 2 számmal nagyobb melleimet, és arra gondoltam, hogy megműttetném magam. Nem sokkal nagyobbra, hanem max. 75C vagy 80B-ig, mert nagyon vékony vagyok, és nem szeretnék aránytalanul nagy ciciket.

Mi a véleményetek? Belevágjak?


2010. dec. 25. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 2-3 év múlva lehet lesz kistesó.
2010. dec. 25. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, nem az én döntésem, de várd meg a műtétet, amíg el nem éritek a kívánt "létszámot". mint láthattad a terhesség megviseli az alakot. ne kelljen kétszer átesned a fájdalmas procedúrán...
2010. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesót terveztek, akkor ne, majd utána. Én is szeretném, de nekem nem lesz rá pénzem soha. :( Szülés előtt is kicsi melleim voltak (75A), de szülés után teljesen eltűnt belőle a mirigyállomány. :O Képzelj el egy lógós kis bőrdarabkát, ami csupa ránc, a teteje horpadt, a bimbóudvar helyén is egy aszalt, ráncos bőrdarab van. Undorító! Melltartót csak azért veszem fel, hogy elhitessem, hogy van mellem, pedig nincs. :( Én se vetkőzök le a férjem előtt, hiába vigasztal meg mondogatja, hogy így is tetszem neki. Nem tudok megbékélni vele, de nálam ez már szerintem pszichiátriai szintű, mert még tüdőszűrésre se járok el, mert nem akarom, hogy bárki lásson. :( Hülye vagyok, tudom jól. Ha lenne pénzem, azonnal mennék nőt csináltatni magamból, mert mi már nem tervezünk több gyermeket (kettő van).
2010. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

80/b-től a hátad lesz nagy nem a melled...


ha én a te helyzetedben lennék, szilikont nem tetenék bele, max felvarratnám, h ne lógjon.

2010. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se csináld meg amig gyereket akartok még. És 80Btől igen a hátad lesz nagyobb, 75Cre esetleg, de én a helyedben csak mellfelvarrást csináltatnék a szilikon nekem sose tetszett, olyan mű, a mű nőket meg nem szeretem(ettöl persze nem leszel teljesen mű, meg cicababa...)


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

Ne keseredj ha lenne nekem is pénzem adnék a műtétedre, és egyébként elmehetsz nyugodtam tüdőszűrésre, én se akarok levetkőzni mások előtt a 70E-s mellméretem miatt, de én voltam tüdőszűrésen és rajtad maradhat egy trikó, azt megengedik. Csak bátran:)

2010. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, egyenlőre még csak gondolkodom rajta, és ha lesz kistesó, akkor mindenféleképpen csak utána vágok bele, ha úgy döntök.

A szilikont csak azért szeretném, mert formátlan, kis hegyes vmi lett a mellemből, ha lehajolok akkor olyan mint öreganyámé :S

2010. dec. 27. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oylan hülyék vagytok... én 20 vagyok nem is idős, mégsem érdekel hogy milyen a melle annak akit szeretek, úgy tetszik ahogy van, ha nem hiszitek el.... de én kidobnám a bnőmet, ha megműttetné, sztem undorító hülyeség... de ti tudjátok, egyébként a bnőm vmelyik rokona műtette meg 2x mer nem tetszett neki hogy nagy lett, aztán visszaműttette
2011. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!