Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Ilyen esetben megcsiná...

Lányok! Ilyen esetben megcsináltatnátok a melleiteket?

Figyelt kérdés

[link]


ekkora kb mint vv zsófié és 21 éves vagyok :(

eléggé elkeserít

barátom van több éve, szereti, neki nincsen vele baja, azt mondta, akkor csináltassam meg ha ettől jobban érezném magam


én nagyon félek az ilyen műtétektől de olyan jó lenne ha nekem is szép nagy melleim lenének

nem kellenének hatalmasak

talán ekkorák kb:


[link]


még természetesen nincsen pénzem rá, tehát csak jópár év múlva lenne esedékes

ti megcsibnáltatnátok a helyemben?

lehet hogy hülye kérdés de akkor ha szülök tudok belőle szoptatni? bocsi a kérdésért de fogalmam sincs

köszi előre is


2011. ápr. 20. 23:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Férfiszemmel mondom, hogy semmi gáz a kis mellekkel, legalább nem fog lógni pár év múlva. Inkább legyen egy mell kicsi, mint mű, fogtál te már műmellet? Olyan, mintha teszkós szatyrot simogatnék...nem jó.


Főleg így, hogy komoly kapcsolatod van, felesleges szerintem, hisz ő így szeret.


28F

2011. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

fogtam már igen műmellet és neki tök jó tapintása volt

vagyis olyan volt mint az igazi

köszi a válaszodat csak néha nagyon elkeserít hogy a strandra is kimegyek akkor egy deszka vagyok :( már kedztem elfoadni a dolgot de lassan azt látom hogy a 10 éveseknek nagyobb van és megint kezd miattuk kijönni a depresszióm

nem érzem magam sokszor nőnek

2011. ápr. 20. 23:54
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem érzed magad így jól akkor én aztmondom csináltasd meg egy normál méretűre, és akkor több önbizalmad lesz. Van még időd átgondolni, írtad hogy még nincs pénz rá. Ha akkor is úgy érzed hogy szeretnél nagyobb ciciket akkor vágj bele.
2011. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

hát igen :) kell még ehhez egy jó pár év, tehát ráérek gondolkodni

csak addig is kétségbe esek minden nyáron sajnos...

2011. ápr. 21. 00:07
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Igen.


Én most csináltattam meg, tíz évig gondolkodtam előtte. :)

Hasonlóan pici volt, csak nekem széles, sportos a mellkasom, tehát elég hülyén nézett ki az AA mell. Most 220 köbcentis pici implanttal lett belőle egy gyönyörű gömbölyű B-s méret.


Neked pedig addig is ilyen külső szilikont ajánlok, amit melltartóba lehet rakni, sőt fel is lehet tapasztani, és akkor melltartó sem kell hozzá:

[link]

2011. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem felesleges megcsináltatnod! Manapság mindenkinek akkora mellei vannak, hogy őrület. Mindenhol csak mellek!

De miért? Szerintem ez annyira ízléstelen. És nincs erre szükség.


Nagyon sok csinos, nőies, szexi kis mellű nőt ismerek.


Nem a nagy melltől lesz valaki nő. Emiatt ne érezd magad kevesebbnek!!!

Nekem is elég kicsik. Kb mint a csajnak az első képen. Csak azért nagyobbak most mert híztam és rajtam van a sok zsír...

Mindenesetre úgy képzeld el, hogy én még ilyen kis mellekkel is túlságosan nőnek érzem magam!!! Néha elkap a gondolat, hogy lehetnének kisebbek, feszesebbek is. Na persze ha belegondolok az érdekes lenne, de akkor is.

Szóval hidd el te egy teljesértékű NŐ vagy!

Másokkal pedig ne foglalkozz. Manapság a 12-13 éves lányoknak is akkora feneke és melle van, hogy hihetetlen. Aztán meg szívnak, hogy cikizik őket a fiúk a suliban...


Inkább költsd a műtét árát egy jó nyaralásra vagy ruhákra, amitől megnő az önbizalmad. Sosem fogsz tudni mindenkinek megfelelni. Más is kap néha beszólásokat. Túl kicsi a melled, túl nagy a melled, átlagos a melled, alacsony vagy, túl magas vagy, hájas vagy, csont és bőr vagy... szóval kész vicc az egész. BÁRHOGY nézel ki, mindig lesz olyan akinek nem fogsz tetszeni.

Csak magadnak akarj megfelelni. Hiszem, hogy alapesetben elégedett lennél magaddal. Nálad csak az a baj, hogy összehasonlítod magad másokkal, ne tedd.

2011. ápr. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban hagynám el a párom, hogy beállítana ezekkel a förmedvényekkel az ő szép kis természetes cicijei helyett. Nem érdekel, mennyire kicsi, mert nem a mellei miatt vagyok egy nővel. Mégis hogy fog kinézni egy ilyen "mell" egy 60 éves nőn?

Kb így:

[link]

Egy biztos: Sokkal jobb egy kicsi, de láthatóan természetes mell, mint egy olyan természetellenes alak, mint amit linkeltél.

2011. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%
és Zsófi örül neki, hogy arccal linkeltél be róla meztelen fotót?
2011. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Zsófika amugy épp leszarja, mert ha probléma lett volna neki, nem az ország előtt vetkőzött volna le :DD
2011. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

vv zsófi ország világnak megmutatta valamint a való villában is lehetett látni számtalanszor, tehát nem hiszem, hogy bárki ezen felháborodna :/


nagyon köszi a válaszokat amúgy :)

barátom nem dobna ki, ő ilyenekbe nem szól bele, azt szokta mondani hogy szereti a kicsi melleimet, de ha jobban érezném magam a nagyobbaktól akkor nem bánja

amúgyis elég kicsi az önbizalmam, és néha hullámokban rámtör ez az érzés


és én is gondoltam arra hogy itt 10 év múlva mindenkinek szinte már műmellei lesznek, elég kevés lesz a természetes lány... ezért nem szeretném

de néha előjön a másik oldal az érveivel

:)

2011. ápr. 21. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!