Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkora heg marad egy ekkora...

Mekkora heg marad egy ekkora anyajegy leszedetése után? (képpel)

Figyelt kérdés

18 év alatt a Tb támogatja? Melyik évszakban érdemes leszedetni?

[link]


2010. dec. 30. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem támogatja, ha indokolt leszedetni.a heg attól is függ, hogy milyen módszerrel szedik le, de egy picit biztos nagyobb és szélesebb lesz, mint maga az anyajegy
2010. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezt leakarod szedetni? Szerintem tök jól néz ki:))

De mivel az arcodon van, ezért plasztikai sebész kell, hogy eltávolítsa és gondolom akkor szépészeti okok miatt akarod levetetni, így biztos nem támogatja a tb. Hogy mekkora heg marad, azt nem lehet nagyon tudni. LEhet, hogy egy hajszálvékony vonal, de az a heg lehet keloidos heg is, ha hajlamos vagy rá.

2010. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szia nekem is volt az arcomon, ugyan nem ilyen barna anyajegy, hanem valami más, csak az enyém jóval nagyobb, nekem tavasszal szedte le a plasztikai sebész, abban az évben nem volt még valami túl szép, de most már nem is látszik semmi, ha mondom, hogy volt egy ilyen 'műtétem' megkérdezik, hogy hol volt a seb, szóval tényleg alig látszik, ja és nekem ingyen volt akkor voltam 13 éves
2010. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem két hete szedték le lézerrel az arcomról, kb. ekkora volt, mint a tiéd. Mikor leszedtem a tapaszt egy nagyon mély váladékozó sebet láttam, rettenetesen megijedtem. Ma már a bőrömmel egy szintben van és egy kis var van rajta. Hogy később milyen lesz, azt nem tudom, de eddig úgy alakul, ahogy az orvos elmondta. Elvileg egy ideig rózsaszín lesz még a helye, de az 4-5 hónap alatt elhalványul. Az anyajegynél nagyobb a heg, de akikkel eddig beszéltem és lézerrel szedették le, senkinek sem látszik már. Nekem 31 ezer volt egy magánklinikán. Szerintem mindenképpen ősszel, vagy télen szedesd le.
2010. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy csupán esztétikailag zavar. Azért szeretném levetetni mert az ajkam fölé ( ugyanarra az oldalra) szeretnék egy monroe piercinget. Kicsit megíjedtem hogy nagyobb lesz a heg, mint maga az anyajegy.. lehet, hogy ezek után nem távolíttatom el. Köszönöm mindenkinek a segítséget!:)
2010. dec. 30. 21:44
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fogod elhinni, amit írok, de ez az anyajegy iszonyatosan szexis a szád mellett!

Az ajakpiercingek pedig iszonyatosan közönségesek...csak nézd meg, hogy milyen lányoknak van "szépségpöttyük"


Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ne nyúlj hozzá! Tudom, hogy tizenévesen másképp gondolkozik az ember, de pár év múlva majd megérted, hogy miért mondtam;)

A srácok imádni fogják a szádat ezzel az anyajeggyel:)

2011. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jaj de szép ez így! Soha de soha de soha ne nyúlj hozzá!
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!:):)
2011. jan. 3. 15:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz de a benne lévő szőrszálat nyugodtan kihúzhatnád.
2011. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

szerintem is tök jól néz ki.

És én is azt mondom, hogy piercinget soha de soha ne tetess az arcodra!Tényleg közönséges, és sokan vannak akiknek nem bírja a teste, és akkor elkezdi kilökni...a helye persze mindig látszani fog miután kiveszed akkor is.

21L

2011. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!