Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkora heg marad egy ekkora...

Mekkora heg marad egy ekkora anyajegy leszedetése után? (képpel)

Figyelt kérdés

18 év alatt a Tb támogatja? Melyik évszakban érdemes leszedetni?

[link]


2010. dec. 30. 14:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miről beszélsz. Nincs benne szőrszál, csak a képen látszik úgy :)A piercingen még gondolkodom. Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 8. 18:07
 12/19 anonim ***** válasza:

Neeeeee, kééééérlek! Sokkal különlegesebb vagy így.

Nekem volt piercing az orromban, de pár hónap után kivettem, mert azt láttam, hogy a legputribb (már bocsánat) lányoknak, nőknek is az van...

Amikor kivette egy munkatársam rögtön azt mondta, hogy "na végre, így sokkal szebb vagy" :)

2011. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Még meggondolom, hogy megcsináltatom-e :) Elgondolkozok rajta. Köszönöm szépen hogy írtál, kedves vagy :)
2011. jan. 12. 13:19
 14/19 anonim ***** válasza:
Tatár Piroska inkább a melledről/mellkasodról szedd le az anyajegyet!
2011. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mér és a melle hol marad?
2011. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tatár Piroska? Ez nekem szólt? Mert akkor nagyon el vagy tévedve ..
2011. jan. 24. 17:44
 17/19 anonim ***** válasza:
ja akkor bocsi
2011. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Ha le szeretnéd szedetni, mert zavar, akkor hajrá, nekem is szedtek le 3-at, és semmi nyoma nem maradt.

Nyáron vigyázni kell vele, hogy ne érje nap, ezért ajánlott ősszel leszedetni, vagy még tavasszal, de akkor nyáron leragasztani, hogy ne érje a nap, mert akkor elcsunyulhat, és nyoma maradhat.

2011. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem baromi szexi az anyajegy, megmutattam pasimnak is, és ő is azt mondta, hogy nehogy leszedesd, mert szép.

Én hátamról szedettem le, de csúnya maradt a helye, és már bánom.(max azért jó, mert tuti nem lesz baja)

Az arcpiercingről meg nekem is az a véleményem mint itt a többieknek. Rettentő közönséges, tudod kiknek van??? Na sztem neked pont ezért nem kellene. Remélem még nem késtem el a válasszal

21 N

2011. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!