Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon sok anyajegy/szemölcs...

Nagyon sok anyajegy/szemölcs van a nyakamon, bővebben lent?

Figyelt kérdés
pár éve kezdődött, akkor pici fekete pöttyök voltak, mára már egész nagyok, és ahogy észrevettem, lettek új picik is, amiből nagyok lesznek. egy néni szerint nyaklánccal terjed, szedessem le mindet, majd ha kifejlődnek a picikék, azokat is. eddig nem nagyon foglalkoztam velük, tényleg picik voltak, nem zavartak, de már egyáltalán nem esztétikusak, és félek, hogy valami baj lehet belőle. volt már valakinek ilyen? hová kell fordulnom? tb állja nekem? és ha igen, egyszerre hányat szednek le? ugye ha terjed, és növekszik, valamint sokszor beléjük kapok, akkor indokolt, hogy el legyenek távolítva? a válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. jan. 7. 16:22
 1/2 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenni egy bőrgyógyászhoz és megmutatni neki + elmondani amiket leírtál. A szakember biztos meg tudja neked mondani, hogy mit kell ilyen esetben csinálni, esetleg mennyi az eltávolításnak a költsége. Ha ennyire terjed és belekapsz akkor mindenképp menj el orvoshoz!
2011. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! én pár éve lézeres eljárással leszedettem. A doki azt mondta, ez tulajdonképpen egy vírus és ha benne van a szervezetben, elő fog jönni később is. Hát sajnos elő is jöttek újból. (kb. 5 éve szedettem le) Ja és a doki is mondta, hogy a nyakláncot ne erőltessem, mert attól is előjön.
2011. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!