Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül az anyajegy...

Mennyibe kerül az anyajegy eltávolítás a Seffer-klinikán?

Figyelt kérdés
Le kéne vetetnem legalább 6 anyajegyet, amik olyan helyen vannak, ahol nem szeretném, ha heg maradna (arc, nyak, szemérem domb, stb..). Mindenképp nála akarom leszedetni, úgy tudom, jól dolgoznak és nem marad heg, vagy csak nagyon halvány. Tapasztalatok, vélemények érdekelnének és az árak!
2011. jan. 11. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
az a klinika nagyon szar. draga es elb/sszak, hidd el nekem sajat tapasztalat, es masok is mondtak mar
2011. jan. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit konkrétabban esetleg?És melyik jó szerinted?
2011. jan. 11. 02:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyajegyet a bőrgyógyászok is eltávolítanak.Az enyém - dr. Szondy György, megtalálod a gugliban - 6 ezer forintot kér, ellentétben a plasztikai sebészekkel, akik 50 rongyot is leszednek rólad. A Seffer Klinikára szerintem se menj, nem normálisak.
2011. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ha annyit kér, akkor meggondolom 50x is..de az arcomon lévőt semmiképp nem akarom csak úgy "kivágatni", ne legyek már utána vágott arcú sebhelyes...
2011. jan. 12. 21:35
 5/6 anonim válasza:
Én mindenképpen ajánlom, mert nagyon igényes klinika, minden a betegért van és jól dolgoznak, bár az tény, hogy nem olcsó, de a jót mindenben meg kell fizetni. Rólam 12 anyajegyet vettek le 6 éve. Az anyajegyet szinte bármelyik orvos el tudja távolitani, de nem mindegy, hogy milyen heg marad utána, és az sem, hogy radikálisan távolitják-e el, mert rosszindulatú daganat is lehet belőle. Szerintem az ember egészségénél nem az ár az elsődleges. Az olcsó és a drága egészségügyi ellátás közötti különbség ebben az esetben pedig annyi, mint a trabant és a BMW között. Az árakról pedig telefonon a klinikán érdeklődjön szerintem, ne internetes fórumokon.
2011. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de én is náluk vetettem le, és nagyon szépek lettek a hegek! 1 éve 45ezer volt az első anyajegy, és minden további 15ezer. Nagyon igényesen dolgoztak, és bár az első hónapokban pirosas volt a heg, viszont így 1 év elteltével csak akkor látszik, ha mondom!
2011. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!