Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan zajlik egy anyajegy...

Hogyan zajlik egy anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés

szeretnék elmenni, elmultam 18, kell érte fizetni? milyen módszerrel távolítják el? még kiskoromban kikapartam és fájni szokott a karom ahol van.

ilysmi: [link]


2011. jan. 6. 20:30
 1/6 ArankaAry válasza:
100%

szia!!!:)

nekem is volt egy anyajegyem, ami 2x5 cm-es volt...idén nyáron távolították el, kimetszéssel, majd összevarrták..de nem fájt maga a műtét csak miután kiment az érzéstelenítő..mert rettenetesen húzódott a nyakam!

Látom a tied sokkal kisebb, de elég baj ha kikapartad, mert befertőződhet

Minél előbb menj el orvoshoz, és kérd ki a tanácsát

Amúgy nem csak kimetszéssel, hanem lézeres, fagyasztásos kezeléssel is eltávolítható :)

Remélem hasznosnak találtad! :)

2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár percet vesz igénybe a "műtét" nem nevezném annak mert nem nagyon dolog. Nekem tavaly a nyakamról szedték le. Kaptam érzéstelenítőt az fájt picit, aztán meg semmit se éreztem, talán kivágták vagy kikaparták. De azt már nem lehetett érezni. Aztán nekem 3 öltéssel összevarták. Csak én az egyiket kikapartam és nagyon csúnya seb maradt utána úgyhogy ha nekedis varrják figyelj oda ne bántsd a sebet. Visszakell menni egy idő után kiszedni a varratokat. Nekem így zajlott :)

16L

2011. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző

Ja és nem kell érte fizetni :)

2011. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ArankaAry válasza:

én kellett fizessek...magánrendelőben:P 37000 forint

s kórházban csinálják még többet kellett volna fizetni!

2011. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. jan. 8. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
SZTK-ban ingyenes.
2011. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!