Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtéttől megváltozhat a...

Orrműtéttől megváltozhat a hangom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
plasztikára gondolsz? mert attol nem....és az orrsövénymütéttöl sem...nekem volt plasztikám és nem egy nem két ismerösömnek sövénymütét a hangja mindenkinek ugyanaz maradt :)
2011. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt orrsövényműtétem, de a hangomon semmi sem változott utána.
2011. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én mind a kettőt szeretném egyszerre megcsináltatni.

Orrsövényműtétet és plasztikát egyszerre.

De akkor gondolom nem fog változni a hangom. Majd az orvost is megkérdezem

Köszönöm! :)

2011. jan. 27. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

bocsi,hogy hülyét kérdezek,csak azt szeretnem megkerdezni,h miert plasztikaztatod? mert nagy? görbe? vagy vmi egeszsegi problemad van?

bocsi,hogyha megbantlak ilyen hülye kerdessel,csak kivancsi avgyook :)

2011. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha pl orrhangod van a sövényferdülés miatt, akkor az változhat de nem a műtéttől. a műtéttel csak rásegítenek, hogy nelegyen orhangod,de azt neked kell korlátozni
2011. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindig csak az egyik orrlyukamon kapok teljesen levegőt, a másik félig, 2/3-ig be van dugulva, van hogy egyáltalán nem kapok rajta levegőt.

Amúgy az orrom nem nagy, nem is görbe, de ha már úgyis megműttetem akkor kicsit szebbé formálhatnám. Mert hát végülis miért ne?

2011. jan. 29. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem mióta kiműtötték az orrmandulámat kicsit orrhangon beszélek
2011. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!