Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha a hajat a hajgyökérrel...

Hogyha a hajat a hajgyökérrel eggyüt húzzák ki az visszanől? Ha igen akkor megváltozhat a hanaj a színe vagy az hogy göndör vagy egyenes lessz e?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen visszanő, de remélem nem akarod tövestől kihúzni a hajadat? Az embernek mindig hullik, a haja, és nő helyette egy új. Ha kihullik, níílván hajhagymával együtt jön ki.

Az pedig baromság, hogy utánna más lesz a haj színe és a haj szerkezete. Ez genetika!! ha barna hajad vanb és göndör, hiába tépkedet ki, soha nem lesz egyenes, vagy fordítva. Ez örökölted.

Megkérdezhetem a korodat?

2009. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De igenis a hajszerkezet megváltozhat, csak éppen nem attól, hogy kitépik a hajat. Volt egy csoporttársam főiskolán, akit én brutál erős, dróthoz hasonló, nem túl fényes, göndör rövid hajjal ismertem meg. Aztán az évkönyvhöz kellett bevinni kiskori fotókat, és elájultam amikor megláttam, hogy 3-4 éves kislányként gyönyörű fényes, szögegyenes haja volt. De itt a saját példám: hatalmas fekete hajjal születtem, ami szinte egyik napról a másikba ment át tejfelszőkébe anélkül, hogy kihullott volna. Amikor vittek a következő oltásra, a doki azt hitte, hogy anyám egy másik gyereket visz, mert az előző oltásnál még sötét hajam volt, ennél meg már szőke. Ez a haj jól el is kezdett nőni és göndörödni. 3 éves koromra a derekamig ért és rettentően utáltam, hogy fésülik, ilyenkor téptem a hajam, ezért anyámék úgy döntöttek, hogy levágatják. És mit ad Isten: egyenes haj nőtt vissza (a nagycsoportos fotómon hosszú, egyenes szőke hajam volt), középiskolás koromra viszont már hullámos, a mai napig is az, utálom is nagyon! Szóval változhat a hajszerkezet, de hogy mitől, azt én sem tudom.
2009. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!