Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha a háziorvoshoz megyek...

Ha a háziorvoshoz megyek anyajegy eltávolításra eltávolítsam a hosszabb szőrszálakat amik az anyajegyen nőttek ki?

Figyelt kérdés
És mit mondjak az orvosnak? olyan gáznak érzem a helyzetet!
2011. jan. 27. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ma voltam bőrgyógyásznál. sebészeti plasztikai műtéti eltávolítás lesz, még vissza kell mennem a háziorvoshoz, hogy beutalót irjon. bonyolultabb mint gondoltam...
2011. febr. 7. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
aha..kivancsi vagyook :)
2011. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ez nagyon hosszú lesz, most a sebészetre kell mennem, ott nemtudom még mi lesz, de szerintem ne várj rám, vágj bele te is! hosszú folyamat:(, időben kezd el!:)
2011. febr. 9. 09:57
 14/15 anonim ***** válasza:

:)

én nem hiszem h elmennék sebészetre,mert most ujitjuk a hazat,és nemhiszem h most ez jol jönne :/

meg mar kezdtem megbekelni vele :)

amugy te honnan tavolittatod el?

2011. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

értelek:)

én bal felkar alsó harmadából, ott a könyököm felett. irtóra zavar. 8éves koromban nagy gondok voltak ebből. a kezemet a törzsömhöz szorítottam és így ferdült a gerincem és csak hosszú ujju felsöt voltam hajlandó felvenni. meg nagyobb a rákveszély és nem esztétikus. anyukám nem engedte akkor az eltávolítást, de mostmár nem szólhat bele hiszen elmúltam 18:) nézett is nagyot amikor megtudta a háziorvostól h voltam nála:D

és neked hol van? én lány vagyok szerintem lányon nem szép a nagyobb anyajegy,3x2cm van nekem:(

2011. febr. 11. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!