Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi késztet valakit arra, hogy...

Mi késztet valakit arra, hogy felpuffassza a száját? Eddig még csak olyanokat hallottam (és láttam), hogy az mennyire undorító. Ilyenkor (tudat alatt) azt szeretnék, hogy undorodjanak tőlük?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki akarnak tűnni a szürke tömegből, még az árán is, hogy undorodjanak tőlük, de ők ettől különlegesebbek (híresebbek?) lesznek. Lásd Geronazzo Mária, meg Szandika... máris milyen híresek.. vagy inkább hírhedtek?
2011. febr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

sokan azért, m Angelina Jolie-ra azt mondják a pasik, h dögös. m neki furamód jól áll az ilyen száj...és ezért azt hiszik, majd nekik is jól fog, és ők is szexszimbólunok lesznek. :D ...meg a telt szájról, ha szép, a pasiknak rögtön eszébe jut vmi...

én mondjuk sose csináltatnám meg a sajátom, imádom, h az enyém olyan kis keskeny szív alakú, mint a gésáknak.

aki elégedetlen a sajátjával, az csináltatja meg.

2011. febr. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el egy idő után kételkednek benne és megbánják,legalább is egy kicsit biztos.Nekem is szilikon szám van és még sem mondja meg róla senki.Pont olyan amiről az ember elgondolkodik,hogy vajon eredeti vagy sem.Én nem bántam meg!
2011. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 szamóca. ***** válasza:

ha nem extrémitásról beszélünk akkor szépek a telt ajkak. nekem mondjuk mázlim van mert természetesen is elég teltek, nem kell bele semmi:D

egy normális plasztikai sebész ugy csinálja meg, hogy arról kb meg sem mondod hogy nem igazi, és akkor senki nem fog fujjogni.

az hogy miért csináltat magának valaki akkorát mint az a mária... ő ezzel tűnik k ia töemgből. mindenkinek más bogara van.

2011. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mintahogy utlso irta, ha izleses, termeszetes, semmi baj nincs vele. De mivel olyan vilagban elunk, hogy minnel nagyobb annal jobb, hat igy sokan porul jarnak. Rossz dokik megcsinaljak a penzert.
2011. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondhatnak bármit egyes hozzászólok,a plasztik szájról ordít, hogy plasztik. Nem kell ahhoz irdatlanul felfújni. Elég, ha megszólal a gazdája. Látszik a mimikán.
2011. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

(Utolsó vagyok)

A szilikon mellről is meg lehet mondani, hogy szilikon, még ha elsőre természetesnek is látszik. Nem úgy "viselkedik", ahogyan egy természetes mell. Bizonyos testhelyzetekben egyszerűen lehetetlenség letagadni.

2011. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És ha látszik a mimikáján,akkor is lehet szép a szája!Az enyémre eddig senki nem panaszkodott és ráadásul beszélni is láttak rengetegen még sem mondta volna meg egy csomó ember,hogy szilikon a szám.De te már csak tudod annyi szilikonszájú emberrel találkozhattál már.Ráadásul minden feltöltő anyag máshogy viselkedik.
2011. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


Többet tudok róla, mint azt hinnéd.;)

Miért érzem úgy, hogy a sértettség beszél belőled?

Egyébként nem az a mérvadó, hogy az átlag embernek mi tűnik fel, és mi nem. Sőt, meglepődnék, ha a mai felszínes világban ezt leszólná bárki is, leszámítva az elenyésző kivételt.

Britney Spears számai sem lesznek igényesek és változatosak azért, mert sokan hallgatják azokat. Ez csak azt bizonyítja, hogy bármily nemű silány hulladékot bevesz a mai társadalom.

2011. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Főleg azt, hogy miért úgy csinálják ezeket a beavatkozásokat, hogy a felső ajak vastagabb lesz mint az alső! Ez eleve nem esztétikus, a szép száj ismérve az, hogy az alsó ajak kb. 2-szer olyan vastag mint a felső! Amúgy tényleg nagyon elcsúfítja az embereket a kacsaszáj... Pl. Lindsay Lohan a régebbi filmjeiben olyan kis csinoska volt, most meg a kacsaszájával, hát undorító...
2011. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!