Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól lehet leoperá...

Hány éves kortól lehet leoperáltatni egy anyajegyet?

Figyelt kérdés

mert a hónaljamon van egy anyajegy,ami ilyen nagy,kidudorodó .. és amikor borotválom a hónaljamat,mindig ott fosok hogy nehogy belevágjak :S ezért leszeretném műttetni.

hány éves kortól lehet és mennyi idő múlva borotválhatom utána hogy a seb ne rákosodjon el??

13L


2011. aug. 9. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Már gyerekkorban is leszedik ha a bőrgyógyász veszélyesnek ítéli meg, és tényleg elég rossz helyen van neked:S Egyik barátnőmnek régen azt hiszem 14 évesen vették le az anyajegyeit a hátáról mert félő volt, hogy a melltartó kapcsa beleakadna. Nézesd meg magad egy bőrgyógyásszal.
2011. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

hát szerintem megkérem anyáékat mert már lehet hogy belevágtam ... nem tudom de nállam elég nagy kaland a borotválkozás is :s

és amúgy hogy szedték le? fájt a barátnődnek? :O

2011. aug. 9. 18:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szedtek le anyajegyet:) kapsz érzéstelenítő injekciót, magát a "műtétet" pedig nem mondom, h nem érzed, de nem fájdalmas. olyan kaparó érzésed lesz, bizsergésnek nevezném. utána 2 hét azt hiszem a varratszedés, addig sztem tudod borotválni, de ha úgy jobb, akk növeszd meg kicsit a szőrt, gyantáztasd le és addig biztos nem nő ki, amíg nem borotválhatod megint. viszont szőrtelenítő krémet semmiképp se kenj a varratra..
2011. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :)

hát nem tudom szerintem még gyantáztatni se merném .. :S

de az végülis nem baj ha szőrös a hónaljam,nem? mert akkor inkább legyen szőrös de legalább ne kelljen félnem hogy felszakad,minthogy borotváljam vagy gyantázzam és felszakadjon :ss

2011. aug. 9. 18:35
 5/18 anonim ***** válasza:
a beavatkozás előttre gondoltam a gyantát, h amíg benn a cérna, addig ne szakadjon fel esetleg:) amúgy az anyajegylevétel tényleg nem fáj. nem kell izgulni:)
2011. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
jaah értem :D akkor megnyugodtam :P
2011. aug. 9. 21:00
 7/18 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi, h a lidocaint- érzéstelenítő- nagyon vékony tűvel adják a bőr alá, nekem egy átlagos szúnyogcsípés is jobban fáj:D meg ami azt illeti, a gyanta is:D
2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:D a szúnyogcsípést megse szoktam érezni,gyantázni meg nem nagyon szoktam :DD de nem is ez a lényeg hanem hogyha fáj is,inkább akkor fájjon mint akkor amikor belevágok a borotvával az anyajegyembe :]
2011. aug. 10. 12:36
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem a hátamon avn egy hatalmas, kidudorodik.. szerintem iszonyatosan ronda, én is le akarom szedetni..már csak azért is, mert az ekkora anyajegyekre vigyázni kell, főleg mostanában a napon.. nincs kedvem foglalkozni vele.. szerintem leoperáltatom. 15L
2011. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja, amúgy lányok, még annyi,h anyajegyet levetetni ősszel v tavasszal kellene alapból, főleg, ha ráér és javarészt esztétika miatt szükséges. mmint nem vágtál bele és semmi ilyesmi, mert nem jó, ha nap éri a sebet.
2011. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!