Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül a mellfelvarrás...

Mennyibe kerül a mellfelvarrás? Vagy van esetleg valami módszer feszesítésre, foltok elhalványítására. Olyan mintha üres lenne a cicim.

Figyelt kérdés
Szülés után vagyok, már nem szoptatok. Nagyobbítani nem akarom, mert azzal meg vagyok elégedve, csak lógnak, megnyúlt és szét is szakadt a bőröm.
2009. márc. 3. 12:24
 1/4 anonim válasza:
69%
Bocs, ugyanezzel a problémával küzdök én is....lóg löttyedt, olyan semmilyen..:( Érdekelnek az itt írt válaszok. Bár én a kisebb mellnagyobbítástól sem zárkózom el.
2009. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok profi, sőt nő sem, de mostanában közeli ismerőseim többen is átestek ilyesmin. Azt mondják, hogy ha felvarrják, akkor mindenképp kisebb lesz valamivel, mert tömörítik a mellszövetet, épp ezért szoktak ilyenkor már "tömést" is tenni bele. Nem kell nagyobbnak lennie, mint az eredeti, de ha nem tesznek bele szilikont, akkor mindenképp kisebb lesz. Másrészt meg nem veszik észre sokan, de ahogy megnyúlik a mellük, látványra nagyobb is lesz. Ezért ha csak simán visszakapnák a "régi" mellüket, akkor azt kicsinek találnák, mert már megszokták a nagyobbat, lógóbbat. Épp ma hallottam a Radio 1-en a Kukie-show előtt, hogy valamelyik plasztikai sebészet most akciózik, csak a műtét árát kell fizetni, az implantátumot ajándékba adják. A nevét sajnos nem jegyeztem meg, de egy rákeresést a neten megér.
2009. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt van ingyen az inplantátum:)



[link]

2009. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
jav. implantátum
2009. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!