Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A műtéten kívül létezik más...

A műtéten kívül létezik más módszer a kötényhas eltüntetésére?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem!! :(
2011. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Sok-sok edzés és fogyókúra.
2011. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Milyen a kötényhas? Nekem van egy kis pocakom az alhasamnál, de 49 kiló vagyok és inkább bőr, mint zsír szóval azt nem tudom hogy lehetne eltüntetni de engem is érdekelne.
2011. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
sok sok edzés+fogyókúra?Az 100% hogy nem tünteti el a kötényhasat.Azt sajnos műtétileg kell eltávolítani
2011. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hátha meghízol és utána mozgással fogysz le csak az tünteti el természetes módon. A kötény has lehetne a reklámja az összes fogyasztó szernek és diétának.
2011. máj. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bőr sajna nem fog visszahúzódni

A kötényhason segíthet a diéta-mozgás együttesen, de ha már a bőr nagyon kinyúlt, érdemes sebészhez fordulni és tanácsot kérni.

2011. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!