Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk, ti hogy fogadnátok, ha...

Fiúk, ti hogy fogadnátok, ha a barátnőtöknek csőmelle lenne?

Figyelt kérdés
Például még nem láttátok egymást meztelenül, aztán eljönne a nap és meglátnátok a csajotokat csőmellel. Nem ilyen ultra durvára gondolok, de azért látszódna. Mennyire venné el a kedveteket?
2010. dec. 20. 19:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nekem az van. De félek az implantátumtól, ám az sem jó, ha így marad. A szüleimnek elmondtam ezt, és azt mondták hogy ők támogatnának benne. Ennek nagyon örültem, de mégis félek. Van egyáltalán olyan, akit ez nem zavar?
2010. dec. 20. 19:11
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen kép link?
2010. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 gyuribacsika ***** válasza:
100%
Igen egy kép, ha nem is a tiéd, de egy hasonló a netről jó volna támpontnak.
2010. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ezek előtte-utána képek:

[link]


A különbség annyi, hogy nekem nincs méretbeli különbség a jobb és a bal mellem között és egy kicsit nagyobbak.

2010. dec. 20. 19:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek, nem épp szép mellek amit linkeltél, de én úgy lennék vele, hogy ez egy könnyen orvosolható dolog. ha igazán tetszenél akkor ez nem zavarna, senki sem tökéletes. szerintem ezen ne görcsölj. ha hosszú távú párt keresel akkor ő nem fog vele foglalkozni. egy szép mosolygós arc többet nyom a latba mint két mell!

23f

2010. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ.
2010. dec. 20. 19:32
 7/17 gyuribacsika ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsó hozzászólóval.Ha szeret akkor úgy szeret amilyen vagy.Egyébként én nálam biztos nem ezen múlna a dolog.
2010. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Az én mellem szinte teljesen olyan, mint itt a műtött, csak kicsit kerekebbek és a bimbók egyformák, de ha olyan lenne, mint az első képen, akkor nem műttetném meg. A páromtól meg igenis elvárható, hogy úgy szeressen amilyen vagyok. Mikor az enyémmel összejöttem, azt mondta, az csak egy ráadás, hogy szép alma mellem van, mert amúgy a mell soha nem érdekelte... :)
2010. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 gyuribacsika ***** válasza:
100%
Erről van szó :)
2010. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
jaj, pfujj. De hát semmit. Ez van. :(
2010. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!