Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Perfect Women mellnagyobbító krémről? Tényleg hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és azt írja, hogy közvetlenül fejti ki hatását oda ahova kell. Nos elméletben igaz is lehet, ha tényleg a tejmirigyekre hat, mivel én szoptattam és mikor volt tejem bőven a melleim szépek lettek. Nem azt mondom, hogy nagyok, mert nem ,de voltak melleim!! Nekem csak 2 pattanás van ott szinte, nem sokkal nagyobb annál és mikor szoptattam olyan jó volt nőiesnek éreztem magam, kb 1-2 mérettel lett nagyobb (a semmi mellem). És most megint olyan pici, mint volt, max egy csöppet nagyobbacska.

Mit gondoltok? Próbálta már valaki??


2009. márc. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az önbizalomnövelés hatásosabb lenne. Akármit mondanak a reklámok, a média, egyes bunkó pasik, stb., szeresd magad úgy, ahogy vagy, és hidd el, hogy úgy vagy szép és jó, ahogy vagy!!!

Minden fogyasztó, mellnagyobbító, ránctalanító szer stb. csak átverés, és az egész kozmetikaipar illetve annak reklámjai arra épülnek, hogy ne érezd jól magad a bőrödben!!!

Azon a pénzen inkább vegyél magadnak egy ruhát, ami jól áll, vagy egy szép melltartót, ami optikailag tuningol rajta egy kicsit, vagy egy hasznos könyvet - szerintem többre mégy :)

2009. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múltkor volt egy dokival interjú,azt mondta,hogy nem találták még fel a mellnövelőt,sem a pénisznövelőt.Szóval valószínű,hogy csak átverés.Ha nagy cicit akarsz,akkor irány a kórház,de én is szívesen adok az enyémből ha kell:))
2009. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hizz egy picit, akkor a melleid is nagyobbodnak kicsit.

A mellben nem csak tej mirigyek vannak hanem rentgeteg zsirszövet, ha hizol nő ha fogysz csökken.

csak figyeld meg a dagibb srácokat.:D

2009. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En is ebben a temaban szeretnek okosodni. Csak nem ertem, minden hasonlo kerdesre olyanok irnak akik nem probaltak ezeket a keszitmenyeket! Olyanok kene irjanak akik probaltak valamennyit.
2009. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te sem próbáltad akkor mit osztod az észt?XD
2009. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!