Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a tapasztalatod Rezek Ödön...

Mi a tapasztalatod Rezek Ödön dokto úrról?

Figyelt kérdés
Engem holnap fog műteni egy orrsövény plasztikával. Amikor beszéltünk vele nagyon korrekt és jófej volt mindent elmondott. Azt mondják nagyon profi és én meg is bízom benne. Van itt olyan akit ő műtött? Mi a tapasztalata?
2011. máj. 15. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
*doktor
2011. máj. 15. 19:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted, hogy hozzá fordultál!


Engem ő műtött, méghozzá egy igen nehéz esettel: máshol csúnyán elrontott orromat hozta helyre GYÖNYÖRŰEN.

Nagyon depressziós voltam előtte, azóta teljesen helyrejött az életem. Örökké hálás leszek a Rezek doktornak.

2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Így van, nagyon szépen dolgozik. Én is teljesen elégedett vagyok, tökéletes lett a végeredmény:) Hálás vagyok neki, nagyon jó orvos. Csak ajálnani tudom.
2012. dec. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!