Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Rezek Ödön (orrplasztika)...

Rezek Ödön (orrplasztika) mennyiért dolgozik?

Figyelt kérdés
Egy nők lapja cafés videóban azt mondta hogy néhány százezres nagyságrend, de konkrétan nem említette, hogy (tudom hogy mindenki egyedi eset, de) mi mennyi. Itt egyszer azt olvastam, hogy 700 ezer, de szerintem az már irreálisan sok lenne mondjuk egy orrcsúcskorrekcióért.
2011. febr. 28. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve egy nagyon bonyolult (előtte máshol többször operált és elrontott) orrműtétet csinált meg 450e forintért. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, remekül helyrehozta.
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Jöhetnek még válaszok! :)

2011. márc. 6. 21:24
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem tegnap műtötte az orromat Dr. Rezek Ödön :) 750 ezer ft-ot kért a műtétért. Nem kevés, de több helyen is hozzá kellett nyúlni. Azért fordultam hozzá, mert mindenhol azt olvastam, hogy ő a legjobb. Nyár elején voltam nála konzultáción, akkor nagyjából megbeszéltünk mindent, és meg is mondta, hogy ennyiért tudja elvállalni. Kimentem dolgozni Ausztriába 2,5 hónapra, és meg is kerestem rá a pénzt, sőt még egy kicsit többet is, és a héten megvolt a második konzultáció, a vizsgálatok, tegnap pedig a műtét. Eddig mindennel nagyon elégedett vagyok, és már alig várom, hogy teljesen felépüljek :)))
2012. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!