Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van rés az első fogaim között...

Van rés az első fogaim között mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Mármint mit mondana a fogorvos? Mennyibe kerulne? De ha lehetne éjszakait szeretnék..

De még csak 13 vagyok (:


2011. máj. 24. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az éjszakai macerásabb. Nekem is volt 13 éves koromban, mindig elfelejtettem berakni (most lehetne mondani, h "trehány" voltam :D ). Ráadásul azt is rendesen meg kell mosni, ugyanúgy,mint a fogat. Időigényes ezáltal ugye... Arról nem is beszélve, hogy szerintem irtó kényelmetlen. Képtelen voltam hozzászokni.

Most ragasztott fogszabályzóm van, tökéletesen elvagyok vele :)

16/L

2011. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem variálnék a fogammal, mert most az lesz a sikkes, a szexi a divatvilágban. :D

De amúgy ha zavar, akkor az állandó fogszabályzót ajánlom, mert nekem is az volt, és gyorsan rendbe tette a fogaimat. (:

2011. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

De mi az a ragasztott fogszabályzó?

2011. máj. 24. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van rés a fogaim között. Az évek során egyre kisebb, és a bölcsességfogam még el sem kezdett nőni.. Gyanítom, ha nő, akkor majd az is összébb fogja tolni, mint ahogy a többi fogam is tette. Szerintem várj még vele, mert ha most megcsinálják, aztán elkezd nőni a bölcs.fogad, nehogy jobban összenyomja és attól legyen kesze-kusza.
2011. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A ragasztott az az állandó fogszabályzót jelenti. (: Attól függ, mennyi ideig kell hordanod, hogy mennyire "súlyos" a helyzet. Nekem 3 év volt, van akinek fél év...:D Egyébként olcsóbban jössz ki, ha nem magánfogorvosnál csináltatod. Nekem úgy volt, és elég húzós összeget fizettek a szüleim.
2011. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

óóóó nekem az nagyon tetszik, ha vkinek rés van a két első foga között :)

olyan szexi :)

2011. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 25. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én is várnék vele, én most fogok fogszabályót tetetni mert nekem a bölcsfogam tisztára összetolta az alsó fogsoromat, ahogy nőtt. Ki is kellett húzatnom fogat miatta, hogy legyen hely (még jó, hogy pont az a fogam volt épp nagyon rossz, amit húzásra jelölt a fogdoki).
2011. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én is az államit ajánlom, nekem ugy 160.000 lesz, magánnál pedig 250.000 lett volna az állandó (alsó is meg felső)
2011. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tesómnak 90E lett alsó-felső együtt.
2011. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!