Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » CSAK éjszakai fogszabályzóval...

CSAK éjszakai fogszabályzóval mennyi idő alatt lehetne eltűntetni a két első fog közti rést?

Figyelt kérdés
Már ha el lehet.. Egyébként körülbelül egy félig elszopogatott tic-tac-nyi rés :)) És 20 éves elmúltam, ha ez számít a fogazat beálltsága miatt vagy valami.
2009. aug. 14. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
éjszakaival, szerintem, ha 20éves vagy, 2-3 év.
2009. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tehát akkor számít a kor ilyen esetben? Neked van ilyen tapasztalatod?
2009. aug. 14. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
persze, hogy számít, nekem is rés volt a fogam között, de 11 évesen kb 8 hónapig tartott rendbehozni. Ha sokat vársz, akkor több idő lesz..
2009. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a fogorvos nem fog éjszakait adni... Nekem is hasonló problémám volt (meg még egy csomó), de azt mondta a fogorvos, hogy csak állandót hajlandó feltenni... És nem egy doki mondta, hanem négy.. :/
2009. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem valami jó hír, a gond az, hogy sulisként még simán beleférne, de 23 évesen találtam ki hogy össze kéne rántani, és így a munkahelyemen nem biztos hogy jó lenne az ügyfelekkel konzervszájjal pöszén foglalkozni :)
2009. aug. 14. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban kb. 1 évig kellett használni az éjszakait. De unokatesóm is huszonévesen találta ki, hogy megszabályoztatja. Neki állandó volt 2 évig, de nem sikerült már helyrerakni. :(

De állandóban is vannak már mindenféle divatos, menő fogszabályzók, szerintem ez manapság nem akadály már egy munkahelyen...

2009. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

1) Nem mindenki lesz tőle pösze

2) Lehet kérni átlátszót is, igaz, az valamennyivel többe kerül

3) Jó fej megjegyzés volt ez a "konzervszáj". Gondoltál volna rá előbb.

2009. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van olyan módszer, ami nem látszik és nem módosítja nagyon a fogaid szerkezetét. A lényege az, hogy az első két összébbhúzandó fogad hátuljára kis csavart tesznek, és egy gumi szerű zsinórt feszitenek közé, ezt mindig szorosabbra csavarják, így huzza össze a fogakat, nem zavar a beszédben és nem látszik. Valamelyik szépségkirálynőnek csináltak ilyet kiválasztás előtt, nem tudom hogy működik meg mennyibe kerül, tévében láttam csak de szimpatikus megoldásnak tűnik. Minden esetre nézz utána :)
2009. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem épp ezzel a módszerrel van összefogatva az első két fogam már második éve. Abszolút nem zavaró!
2009. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi! és ez mennyibe került neked kb?
2009. aug. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!