Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az első 2 lengőbordám kifele...

Az első 2 lengőbordám kifele áll, ez miért lehet? És lehet ellene valamit tenni? Próbálom sok has, edzéssel eltüntetni. És nem sok sikerrel. ) :

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. dec. 13. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet szemből!

Lehet, hogy tölcsérmellkasod van. De nem biztos innen oldalról. Ha az van, az nem túl jó, de van rá gyógyír.

Hány éves vagy?

Ja, ha mégis tölcsérmellkasod lenne, ahogy az nekem oldalról tűnik, az ellen az úszás a legjobb megoldás.

2009. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


15 éves vagyok.. osztály társamnak tölcsérmellkasa van és kicsit másképp néz ki a mellkasa mint az enyém.. hát reménykedek.. kiskoromba viszont teljesen normális volt a bordám.. és ha sovány lennék akkor se kéne kint lennie ennyire, ha jól tudom.. szóval reménykedek h nem az

2009. dec. 13. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem olyan nagy gáz, ha az, akkor sem. 15 évesen még totál meg lehet úszni! Hát jó, sztem menj el vele suliorvoshoz, ő majd megmondja a tutit. Mindazonáltal nekem is ilyen volt (van is elvileg), de az úszás helyrehozta totál. Mondjuk heti kétszer eljártam. Szóval nem nagy para: úgy általában ha erősek a mell- és hátizmaid a dolog megoldódik.
2009. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, a kép alapján akármi lehet... De ha az is, amit nem tudok biztosra, akkor sem súlyos. Nem lesz itt gond!

Vaze kicsit fura hogy más férfiaktól kérek neten félmeztelen fotókat... :)

2009. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, és ha konditerembe járnék el? És ott erősítenék hát,mell izomra? mert még ezzel párhuzamosan asztmám is van és nem nagyon bírom a nagy terhelést.. konditerembe meg bírom mert pihenek sokat közbe de ha futok 5 percet folyamatosan már rosszul vagyok.. gondolom úszással is így lenne
2009. dec. 13. 11:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Hm, azt nem tudom pontosan, de szerintem jó az is. A lényeg, hogy nagy levegőket kell venni tüdőre, és erősíteni az izmokat. Dohányzás persze ugrik.

Körülbelül ennyit tudok róla, remélem, segített valamelyest.

2009. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát én a dohányzásnak alapból nagy ellensége vagyok :D

és köszi a válaszokat mindenkinek!

2009. dec. 13. 12:00
 8/15 anonim ***** válasza:
szia, szerintem mindenképpen hasznos, ha ortopédiára mész vele, minél előbb, annál jobb. előtte menj el a háziorvosodhoz, mivel az ortopédiára valószínűleg beutaló és időpont kell.
2009. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azt hiszem ez a tyúkmell

de lehet, hogy nem

orvos mit mondott?

szerintem operálható

2009. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

az utolsó válaszadónak írom hogy nem a kérdező melléről volt szó hanem a bordáiról

amúgy ha akarod megkérdezem a haveromat hogy ő mit cisnál ellene ha csinál mert FULL ugyanaz a kettőtök mellkasa :D

2009. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!