Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lábujj műtét van? Rondák a...

Lábujj műtét van? Rondák a lábujjaim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



Ha van,akkor az enyémmel mit tudnának csinálni,hogy ne álljon így szét?Levágnak belőle vagy ilyesmi?Vagy nincs is

ilyenfajta műtét?


Nagyon ronda lábfejem van,főleg hogy ilyen hosszúak a lábujjaim(a kicsit leszámítva) aránytalanok és szétállnak.

Közeleg a nyár és én még mindig zárt cipőt hordok,hogy ne látszódjon ki a lábam,mert szégyellem a lábujjaimat.Mindenkinek tök szép,nekem meg ilyen ronda...

Vagy nektek is ilyesmi?


2011. máj. 25. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem vészes, enyém rosszabb
2011. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hallux valgus-od van, de nem olyan agyon durva. Ha nem csak esztétikailag zavar, hanem pl fáj is akkor érdemes elmenni egy ortopéd szakorvoshoz aki majd kitalálja mit lehet vele kezdeni. Lehet elég egy sín, de az is lehet, hogy műtétileg egyenesítik ki.
2011. máj. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek dugdosod a lábadat. Semmi baj vele. Rajtad kívül senkit nem zavar.
2011. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Ez érdekes, te már előbb tartasz az evolúcióban, ugyanis a kislábujj már nem tölt be semmiféle szerepet, az utóbbi pár ezer évben, ezért hamarosan (újabb pár ezer év múlva)el fog tűnni, vagy egyáltalán nem fog kifejlődni.

Nekem a második lábujjam nagyobb (olyan mint I.T. ujja) mint a többi, és a 3. lábujjammal aminek felső perce enyhén ferde, playboy nyuszi fület alkot:-)

2011. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon gáz a kislábujjam!És mi az a Hallux pallus?

A gyűrűsujamra gondolsz?(a lábamon)

A kislábujjat nem lehet megnyújtani valahogy?:S

Elég ciki,de már ilyen hülyeségeken gondolkodok...Engem pl kifejezettem zavar a csúnya lábfej...Főleg,ha a sajátom...

2011. máj. 25. 01:10
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyébként szokott néha fájni igen,de nem vészes...

Gondolom később jobban fájhat ha nem megyek orvoshoz...

2011. máj. 25. 01:12
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A kis lábujjnak, úgy tudom, az egyensúly megtartásában még mindig van szerepe.


Egyébként tényleg nincs baj ezzel a lábbal, nem érdemes emiatt belefőni a cipőbe 40 °C-ban. Az rosszabb, hogy nekem meg rendszeresen tele van sérülésekkel, mert valamelyik cipőm valahol mindig kikezdi, és nem érkezik eltűnni a seb, már más helyen van másik. De szeretnék mezítláb járkálni. :)

2011. máj. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallux valgus = bütyök. Csak így menőbb.
2011. máj. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja,az amúgy ilyen bőrkeményedés,és ilyen bütyök lett.
2011. máj. 25. 02:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem keveset hordtál magassarkút te sem...
2011. máj. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!