Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lábujj műtét van? Rondák a...

Lábujj műtét van? Rondák a lábujjaim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



Ha van,akkor az enyémmel mit tudnának csinálni,hogy ne álljon így szét?Levágnak belőle vagy ilyesmi?Vagy nincs is

ilyenfajta műtét?


Nagyon ronda lábfejem van,főleg hogy ilyen hosszúak a lábujjaim(a kicsit leszámítva) aránytalanok és szétállnak.

Közeleg a nyár és én még mindig zárt cipőt hordok,hogy ne látszódjon ki a lábam,mert szégyellem a lábujjaimat.Mindenkinek tök szép,nekem meg ilyen ronda...

Vagy nektek is ilyesmi?


2011. máj. 25. 00:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]

A Hallux valgus a nagylábujjadnál lévő deformitás.

2011. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De fura!

Pont ilyen nekem is. A kislábujjam teljesen görbe és szinte fekszik, a nagylábujjam is pont olyan, mint a tiéd. Nekem azt mondták, hogy örökletes dolog, amiben lehet is valami, mert sosem hordtam magassarkút, úgyhogy nem volt, ami így eldeformálja a lábam.

De szerintem sem érdemes zárt cipőt hordanod csak emiatt! Nyugodtan vegyél fel szandált. :))

23L

2011. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
van lábujj nyújtó eljárás, ehhez hónapokra egy sínbe teszik az újjadat. nagyon hosszú és fájdalmas eljárás... :/ sztem fogadd el így ! különösebb baj nincsen vele. az emberek ha jól tudom, nem a lábujjaddal beszélgetnek... HORDJ NYUGODTAN BÁRMILYEN CIPŐT ! ha vmilyen elmebeteg tahó mégis beszól, csak vonj vállat... te erről nem tehetsz (és aki írta h a sok magasarkútól van, annak szíves-örömest adnék 1 jónagy pofont amiért hülyeségeket írogat) nekem is elég kancsal lábam van :D nagyon durván bőrkeményedéses a nagylábujjam, és görbe 1 kicsit a kislábujjam nekem is elég töpörödött :D (és születésem óta olyan, nem a magassarkútól -.-) és tudod mit ?? KIT ÉRDEKEL ? :D
2011. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek :D Egy kicsit megnyugtattatok,hogy nem csak egyedül nekem ilyen,

remélem sikerül elfogadnom,mert a lábujj nyújtás igencsak érdekes lenne,nem bírom túl jól a fájdalmat főleg nem hosszú ideig.

És tényleg nem hordtam sok magassarkút genetikailag ilyen,kiskoromban is ilyesmi volt...

2011. máj. 28. 14:41
 15/19 anonim ***** válasza:

Nos, ha valaki autentikus, akkor én az vagyok, lévén betegesen perverz lábfétisiszta vagyok és képes vagyok órákon keresztül csókolgatni egy lábat. Hidd el, láttam már pár lábat nagyon közelről. A te lábaid átlagosak és ami az átlagtól eltér az ha nem okoz egészségügyi problémát akkor nem ajánlanám, hogy foglalkozz vele. Túl kritikus vagy magaddal szemben és eltúlzod ezt az egészet, simán felvehetsz bármilyen cipőt.


Ha egészségügyi problémát okoz akkor - és csak akkor - nézesd meg orvossal, kisebb bütyköket és kalapácsujjat látok, de kérlek, ne túlozd el a szavaimat, nem betegséget látok rajta, csak egy enyhe arra utaló görbületet.


Mint lábfétisiszta jóváhagytam a talpaidat és vidáman ölelgetném őket.


Remélem segítettem.

2011. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen segítettél köszönöm :) De azt nem hagynám,hogy ölelgesd,csókolgasd ezeket a ronda lábakat! Azt már nem! :D
2011. nov. 12. 00:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Ronda ám az eszed tokja! :P Esetemben KÖTELEZŐ lenne kipakolnod és minden este azzal csábítanod. Elvárnám, hogy mutogasd őket és izgass velük.


Kizáró okot nem tudok elfogadni.


Részemről a "ronda" témát befejeztem.

2011. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon kedves tőled! :D Szóval akkor csak a lábammal lennél hajlandó szóba állni? Velem nem?
2011. nov. 12. 00:59
 19/19 anonim ***** válasza:
Nos, erről a továbbiakban itt nem nyilatkozok. A kérdésedre válaszoltam. :)
2011. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!