Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen lett az eredmény,...

Milyen lett az eredmény, akinek a mell logását bimbo korüli metszéssel emelték meg?

Figyelt kérdés

Még szoptatok,több mint 20 kg-ot fogytam,kisfiam 2 éves.Az eredmény siralmas,már ami a melleim állapotát illeti.Logo zacsko,nagy bimbokkal.:-((176cm a magasságom,és 65 kg vagyok.Egy 360 cc impit besaccoltam magamnak,de a fuggöleges metszést kihagynám.Meguszhatom vajon?Tudom konzultáciora kéne mennem,de kinek mennyire logott,és hogy oldották meg a felvarrását?

Köszi!


2011. jún. 11. 09:56
 1/2 kacsaf válasza:
Szerintem 2 éveseket rég nem kellene szoptatni, ha már van foga tanítsd meg enni. A lógás meg majd elmúlik magával, ha abbahagyod a szoptatást. Bár nem értek nagyon ehhez...
2011. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hpeti74 válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz több gyereket vállalni, akkor van pár alternatíva

pl. a bimbót feljebb helyezni.

Bár nem fog úgy erektálni mint előtte,

de az érzékenységéből nem veszít.

Személyes ismerősöm tapasztalata! :)

2011. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!