Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szedetett le már valaki...

Szedetett le már valaki tetoválást?

Figyelt kérdés
2 éve csináltattam 4 kis csillagot a csuklómra,de ma már megbántam,elhamarkodott volt.20 éves vagyok és jogásznak tanulok és nem akarom,hogy ez alapján ítéljenek meg.lézeres kezelésről olvastam már,de azt nem hiszem,hogy az erek miatt használnák,a bőrátültetéstől meg félek.örülnék ha valaki megnyugtatna(:
2011. máj. 28. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Először is had gratuláljak!!!! Miért nem gondolkodtál előbb?

Na de mind1 már

a lényeg hogy lelehet szedetni jó pénzért!

2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd meg,viszont testalapozóval el tudod tüntetni,meg már szinte minden embernek(jogász ismerőseimnek is) vannak tetoválásai,és senki nem nézi le őket.:) Én tavaly végeztem,és 15éves korom óta meg van a csuklómon a masnim,és a derekamon a tetoválásom.:) (Engem se néznek le:D)
2011. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, lézeres kezeléssel le lehet szedetni, de az tobb alkalmat jelent, és egy alkalom olyan 15-20 ezer, de akkor biztosan és egyéb károsodás nélkul eltuntetheto.
2011. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(: utána néztem,és igen a lézeres a legjobb.de kellett kérnem időpontot,csak nyáron necces lenne megcsinálni mert nem érheti napfény fél évig.a második válaszolonak is köszönöm.de annyira utálom már a csillagaim személyes oka is van,úgyhogy mindenképpen meg akarok tőle szabadulni.
2011. jún. 17. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!