Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen tetoválást ajánlanátok...

Milyen tetoválást ajánlanátok szerelmeseknek?

Figyelt kérdés
Küldjetek képlinkeket lécci:)
2010. ápr. 28. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
SEMMILYET!!! Közöset végkép nem, nem lehet tudni, hogy szétmentek vagy örökre együtt maradtok. Aztán ha vége akkor az örökre emlékeztetni fog titeket a másikra, és nem hiszem h. örülni fog a következő barát/barátnő, hogy ott virit állandóan a másik testén az exre emlékeztető jel.
2010. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyet,nem rossz indulatból,de nincs sok értelme és ez szerintem egy elég buta szokás.Bár te tudod.
2010. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
2010. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát mondjuk barátnőmnek és az ő barátjának van egy r♥r amit ha úgy alakulna r&r azaz rock n rollra változtathatnak. amúgy én nem is vagyok oda az ilyen tetoválásokért pont azért amit írtatok, csak kíváncsi vagyok, van e olyan, ami úgy igazán megfog:D az utolsó ötletes:D
2010. ápr. 29. 00:13
 5/12 anonim ***** válasza:
nekünk van tetkónk egymás nevérül!:)
2010. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A tetoválást nem ajánlom, most tényleg jó 5letnek tűnik, de semmi sem tart örökké, és ha szétmentek egy fájó emlék lesz amit örökre magadon kell hordanod.

Viszont a Henna tökéletes átmeneti megoldás. :)

Így meglenne az arany középút. ;) M-L17

2010. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

fúúúj henna, kamu megoldás..


ha minden képen tetoválást akartok ami közös, akkor én az ilyesmiket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

utolsó azért jó, mert nincs benne név csak az h I love her és az h I love him


=)

2010. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
láttam olyat hogy a csaj csuklóján egy kis szív volt a fiúén pedig egy kis kulcs az nagyon aranyos:)
2010. máj. 1. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vok tetko ellenes nekem is van egy pár az elözző barátom rá akart beszélni h csináltassunk vmi közöset, és örülök neki h nem mentem bele mert azóta szakítottunk és elég gáz lenne, meg ha még nem is egymás nevét varratjátok akkor is az állandóan rá fog emlékeztetni.

Jól gondold meg.

2010. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem inkább egy közös nyakláncot vagy karkötőt, mint amilyen a Barátok Közt-ben volt (amit utálok). De az télleg jól nézett ki "2 fél szív".:D
2010. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!