Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért csináltatnak mostanában...

Miért csináltatnak mostanában nagyobb mellett vagy csücsöri szájat a 19-20 évesek?

Figyelt kérdés

Amióta gyakrabban nézek tv-t csak azt lehet hallani és látni hogy a 19-20 éves csajoknak már szilikonos a melle.Most konkrétan a ValóVilagban a fókuszban és az ALekosz műsorban szereplő lányokra gondolok.

Oké hogy nagykorú de a szülők ebbe hogy mennek bele?

AZ orvosok hogy nem figyelmeztetnek?

Ilyen korban még nem is fejlődik ki teljesen a mell.

Ráadásul a feltöltött száj csak rondít.

Ti hoyg gondoljátok?


2011. máj. 31. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ne nézz tv-t. :) A média butít, ez a célja. A sok hülye, meg vakon elhisz mindent.
2011. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Ócska riba********
2011. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
81%
Nem azt a pár kiragadott példát kell követni, egyelőre sokkal többen vannak akik ne élnek ilyen fiatalon a mellplasztikával. (szerencsére:D)
2011. jún. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
CSak este nézem a tv-t fókuszt és a BK-t.A VV-t csak a végefelé néztem Csak nekem olyan fura volt hogy már ilyen fiatalon műttetik magukat.
2011. jún. 1. 11:11
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem is fura, de ez van.ameddig te nem műtteted magad, addig nincs baj.:)
2011. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ÉN biztos nem fogom,nekem hálistennek midnen rendben van a fejemben:)
2011. jún. 1. 14:20
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

Senkinek nincs joga ahhoz, hogy degradálja a másikat azért, mert különböző az értékrendjük, vagy mert másabbak az igényeik!

Tipikus nyuszilány vagyok, hatalmas cicikkel. És? Én nem szólok le azért Senkit, mert "Jajj, de gáz, hogy kb. a térdkalácsom akkora, mint az ő méhecsípése ?" Nem olyan kérdésekkel van teli a fórum, hogy " Szerintetek mennyire gusztustalan a sok lány a műtetlen, kicsi, Férfiak többségét kiábrándító cicikéjükkel ? " Véleményem szerint nem sok ilyenbe futottatok bele. Pont azért, mert mi tiszteletben tartjuk azokat, akik nem rendelkeznek ekkora mellekkel, vagy nem engedhetik meg maguknak, hogy rendelkezzenek. De a műmell elleneseknek más elfoglaltságuk nincs, csak leszólni azokat, akiknek esetleg nagyobbak az igényeik a sajátukénál. Valaki megelégszik egy Ladával, de ha valaki megteheti, hogy vegyen egy nagyobb, luxus kategóriás BMW-t, akkor valószínű, hogy nem fog Ladával utazni... Nem hinném, hogy azoknak a Nőknek van baja az értékrendjükkel, akik nagyobb ciciket szeretnének, mert Nekik az tetszik, vagy mert úgy vélik, hogy azzal csinosabbak lennének. Attól, hogy nagyobb lesz a cickójuk, attól még ugyanazok az emberek maradnak, akik műtét előtt voltak. De, akik lehurrogják Őket; pont ők azok, akik külsőségek alapján ítélnek! Akkor miről beszélünk?

Nyuszilány vagyok ( 22 éves )... Mégis 14 éves korom óta élek Párkapcsolatban, és a Párommal SEHOVA nem megyünk a másik nélkül, mosok, főzök, takarítok, gondoskodok Róla, mindennap szeretném boldoggá tenni, és ez fordítva is igaz! Ő volt az egyetlen Férfi az életemben minden téren, pedig minden ujjamra találhatnék 10-et. Hány kis cicivel rendelkező Nő él így? És Ők szólnak le engem... Holott nekem egy rossz szavam nincs az irányukba, de mégcsak egy lekezelő tekintet sem...

A másik... Sokan csak azért szólnak le minket, mert ők nem tehetik meg, hogy megcsináltassák a műtétet. Azt hiszik; attól, hogy degradálóan viselkednek velünk, attól esztétikátlanabbak leszünk az új melleinkkel. De a tényen nem változtat pár minősíthetetlen vélemény.

Akik azt mondják, hogy mi vagyunk a "lelki nyomoroncok", Nekik üzenném: Nézzetek körbe a strandokon például... Nézzétek meg a visszahúzódó, magukat inkább takargató, irigységgel vagy kisebbségi komplexusokkal küszködő Nőket, akik csak azt figyelik, hogy s Párjuk tekintete vajon hova ragad le... És figyeljétek meg a nagy cicivel rendelkező Nők mosolygós, magabiztos, sugárzó arcát... Ég és Föld... Akkor kik vannak teli komplexusokkal ? És nem feltétlenül beképzeltek, hanem egyszerűen meg vannak elégedve magukkal, és jól érzik magukat a bőrükben. És ha ezt műtéttel érik el, akkor azzal! Ennyi erőből; ne használj alapozót, ne fesd ki a szád, ne emeled ki a szemed, ne vegyél fel sexi ruhát. És most jön az, hogy " De az nem kerül annyiba" No igen. Csak, aki megcsináltat egy ilyen műtétet, Neki gondolom nem jelent problémát a beavatkozás ára sem!

2011. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

"Senkinek nincs joga ahhoz, hogy degradálja a másikat azért, mert különböző az értékrendjük, vagy mert másabbak az igényeik!

Tipikus nyuszilány vagyok, hatalmas cicikkel"


Nézz körül, hátha adnak neked ingyen agybeültetést, mivel rádférne...

2011. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Rám férne? :D Kifinomultságomnak köszönheted,hogy erre nem reagálok terjedelmesebb formában...:) Ha szükségem lenne egy új agyra, akkor nem hinném, hogy az egyik legnívósabb egyetem példás hallgatója lennék! :)

Az ilyen beszólásaiddal annyit érsz csak el, hogy Rajtad röhögnek most itt mellettem 20-an, plusz a közöttünk uralkodó értelmi szintkülönbséget tetted láthatóvá. :) Szerintem a kommunikációs stílusomból is kikövetkeztethető, hogy elég nagy intelligenciával rendelkezem. Ahhoz pedig kell ám agyacska. Úgyhogy ne másnak kínálgasd, hanem szerezz be egyet magadnak! Elég szegényes felfogásod lehet, ha még szöveget sem tudsz értelmezni, és meglátni a mondandó lényegét! :)

2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

13:17 ! Elég gáz vagy! Amíg Te "éhezel", és sóvárogsz a márkás dolgok után,mert alig keresel valamennyit, annak ellenére, hogy belefulladsz a rengeteg munkába... addig a nyuszilányok gondolkodás nélkül azt vesznek meg maguknak, amit akarnak, és nem is kell beleszakadniuk a munkába, elég, hogy így néznek ki... És tényleg sokkal értelmesebbek Nálad... Elég; ha összehasonlítod a te "érvelni abszolút nem tudó agyadat tükröző véleményed" az "ő" "hatalmas szókinccsel rendelkező agyát mutató" kommentjével... Csak vádaskodsz... De megérvelni nem tudod, hogy mire fel... :D Irigység fájni tudna... :D

Én szeretnék a helyükben lenni !

2011. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!