Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért csináltatnak mostanában...

Miért csináltatnak mostanában nagyobb mellett vagy csücsöri szájat a 19-20 évesek?

Figyelt kérdés

Amióta gyakrabban nézek tv-t csak azt lehet hallani és látni hogy a 19-20 éves csajoknak már szilikonos a melle.Most konkrétan a ValóVilagban a fókuszban és az ALekosz műsorban szereplő lányokra gondolok.

Oké hogy nagykorú de a szülők ebbe hogy mennek bele?

AZ orvosok hogy nem figyelmeztetnek?

Ilyen korban még nem is fejlődik ki teljesen a mell.

Ráadásul a feltöltött száj csak rondít.

Ti hoyg gondoljátok?


2011. máj. 31. 21:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy manapság a TV-ben egyre többször lehet látni olyan nőket (lásd VV Szandika vagy az éppen aktuális "celeb" a Fókuszban), akik az égegyadta világon semmihez sem értenek, mégis milyen frankón megélnek abból, hogy csináltattak 2 luficicit és mutogatják magukat. Nem csoda, hogy bizonyos (főleg lusta) lányok ezért "példaképnek" tekintik őket, mert azt sugallják nekik, hogy tanulás/munka nélkül is frankón (sőt jobban!) meg lehet élni, ha ők is ezt az utat választják. Éppen ezért, akik ezek közül a lányok közül beruháznak egy plasztikai műtétre, már mindenképp megpróbálnak "pénzt csinálni" belőle (pl. ezek jelentkeznek Alekosz menyasszonyának, talk-showkba, aktfotózásra stb.), így nem csoda, hogy a képernyőn felülreprezentáltak a "normális" lányokhoz képest.


De ott van a 09:42-es által említett másik véglet is, aki főleg maga miatt vállalja be a műtétet (mert nem elégedett/komplexusos), nem pedig azért, hogy mutogassa magát fűnek fának vagy hogy pr.stinak/"celebnek" álljon. Csak az előbbi csoportba tartozók miatt kialakult közvélekedés szerint ők is beleesnek a "műmellű, semmihez sem értő, hülye p.csa" kategóriába, holott ugyanolyan átlagemberek, mint bárki más.

2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:42


teljesen igazad van csajszi:/...imádom én is, mikor csak azért, mert egy lány ad magára, esetleg megműti a mellét, mert megteheti és sajnos Isten pici cicikkel áldotta meg, már egy üresfejű, komplexusos liba...belőlem sem néznek ki sose semmit...egy csöpp értelmet se...és miért?mert szeretem a divatot, szeretek jól kinézni...szeretek megjelenni...(igaz műmellem nincs...sőt...iszonyat pici cicikkel rendelkezem...egyenlőre nem tehetem meg, hogy ezen változtassak...lehet, hogy nem is fogok, hozzászoktam a melleimhez...nem zavarnak...)

aztán meg meglepődik mindenki, aki leáll velem két szót dumálni:) jééé...van esze a csajnak:) jééé igen...:) és én is ugyanúgy nap mint nap takarítok, mosok...jó főzni kevesebbet szoktam, mert otthon húgom, anyám mamám főz (húgomnak és anyukámnak is köze van a kajákhoz...húgom ezt tanulja, anyum meg élelmezésvezető...), de mindent megcsinálok...a kertben kapálok, disznót etetek...kimegyek a tojásért a tyúkólba...és kinézik belőlem???:) nem:)

a Szandika meg társai féle nőkről nem beszélnék...az egy teljesen más kategória...

22L

2011. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Kedves nyuszilány !

Én csak nem értem hogy miért kell ilyen fiatalon.Az más amikor már gyereket szülsz és lóg a melled,és csináltatsz egy iylen esztétikai műtétet.

Fiatalon még olyan feszes formás a mell.

ÉS hidd el szerintem itt senki se irigykedik rád!

szádat nem akarod megcsináltatni ,úgy lenne teljes a kép!

na pá

2011. jún. 3. 20:58
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi büdös ribancot...


"addig a nyuszilányok gondolkodás nélkül azt vesznek meg maguknak, amit akarnak"


Hát, mivel nem tudnak gondolkodni, ahogy te sem...


"Szerintem a kommunikációs stílusomból is kikövetkeztethető, hogy elég nagy intelligenciával rendelkezem."


Szóval iskolában tanítottak szopni?

2011. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:10


Nem akarlak megalázni, úgyhogy erre inkább nem reagálok túl sok mindent. :) Megköszönöm inkább Neked, hogy feldobtad az esténket. :) Jót mosolygunk itt Rajtad, miközben tanulunk... mert egy magas szintű egyetemen bizony tanulni is kell.:) A legnemesebb szándékkal ajánlom Neked, hogy tedd Te is ezt! A tanulás sok új dolgot mutathat/adhat Neked... És akkor talán nem egy öntudatzavaros, komplexusokkal, keserűséggel, rosszindulattal teli Hölgyemény lennél... :)

Én művelt, intelligens, kifinomult, okos, tanult, szép, Magára sokat adó HÖLGY vagyok. Ha Te ezen tulajdonságokkal rendelkező Nőkre használod a "ribanc" kifejezést, akkor: Igen, az vagyok! Válj Te is azzá, és talán boldog leszel egyszer... ;) Ha szükséged van egy kitűnő iskola címére, vagy egy kiváló plasztikai sebész telefonszámára; nyugodtan írj privátban! :)))

2011. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező...

Nem, a számat nem szeretném megcsináltatni, még a javaslatod ellenére sem... :)

Egy páran mégis azt írták, hogy szeretnének a helyemben lenni, és maximálisan megértenek... ( Olvasd vissza a hozzászólásokat :) )

Nyilván más ízlésünk van...Én tiszteletben tartom azt, hogy valakinek az általam képviselt stílus nem jön be, sőt! egyenesen derogálja. De én nem teszem fel Neked azt a kérdést, hogy " Miért így hordod a hajad? Miért így fested ki a szád? Miért fested(ha fested) ki a körmöd, és miért ilyenre?", holott lehet, hogy nekem sem tetszik a Te stílusod... De mások vagyunk... Valószínű azért csinálod olyanra, mert azt preferálod... Nem hinném, hogy másabb ember vagy vörös szájjal, és műszempillával, vagy akár egy műcickóval, mint ezek nélkül. Egy ember milyensége nem a külsejében rejlik! A külső egyedül a stílusodat vetíti ki, de semmi köze nincs a belső értékeidhez.

Miért akarnék olyan embereknek megfelelni, akiket nem ismerek, s akik nem ismernek? Akik meg ismernek; igenis szeretnének a helyemben lenni, és nem az esztétikai dolgok miatt... Ők nem egy testet látnak bennem, hanem a Nőt, aki vagyok...

2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagytok nők, és én pasi vagyok...
2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem Te sem rendelkezhetsz túl sok férfias vonással!:D
2011. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

a 22 éves nyuszilánynak:


na, ez igen :) te tényleg egy tök normális lány lehetsz, pedig lehet, hogy ha utcán megláttalak volna simán lehülyep.icsázlak.


sajnos én is sokszor abba a hibába esek, hogy külső alapján ítélek, de most kicsit megváltozott a véleményem...


persze attól még a ri.bancokat továbbra sem de a r.ibanc nem egyenlő a plasztikázott nőkkel :) (bár ha már VV-s példa volt: Veronika szerintem tipikusan hülye p.icsa... de ő sem a kinézete, hanem a stílusa miatt.)


17/L


(én pl. egy kismellű lány vagyok, és igen, néha féltékeny vagyok a formás, nagyobb méretű mellekkel rendelkező nőkre/lányokra (még ha szilikon akkor is) de én nem fogom megcsináltatni, nem a pénz miatt, hanem mert már 90%ban elfogadom így magam :) )

2011. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*persze attól még a ri.bancokat továbbra sem fogom jobban tolerálni
2011. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!