Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika! Akinek volt,...

Fülplasztika! Akinek volt, válaszolna? (kérdések lent)

Figyelt kérdés

Mennyire fájdalmas a műtét után? Kb. mennyibe került? Meddig kell a fejpántot viselni? Több önbizalma lett?

Elégedett a végeredménnyel?

Válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. jún. 1. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért csak engem is érdekelne a válasz
2011. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
JAh én is szeretnék kicsit nagyobb füleket, de szilikonnal kitömve nem lenne szép szerintem...
2011. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
te mekkora gyökér vagy...
2011. jún. 4. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

15 éves lány vagyok.

most volt fül műtétem április 14.-én a Zuglói.:Bethesda Gyermek Kórházba (a vidámpark mellet)

februárba mentünk időpontot kérni tudott volna adni a doki márciusra is csak nekem nem volt jo,szóval viszonylag hamar időpontot kaphatsz:)

április 6.-án vérvételre és laborra kellet menni(pisi,vér)

majd 14.-én megműtüttek.Kapam egy kis tic-tac nagyságu kábitott ami álmosit de nem tudsz tőle aludni...nekem sikerült..xdxd

na mindegy:) Engem nem altattak : DD végig fennt voltam beszélgettem a doktor bácsival..^^ nagyon aranyos volt:) mindkét fülembe fejenként kaptam 3-3 érzéstelenítőt kaptam igazából megsem éreztem:))

a műtétem más volt mint a többi nekem a bőr állt el nagyon durván nem pedig a porc és az ilyen beavatkozások száma kb évi egy:) na de nekem olyan durván nagy volt a bőr ott hogy leragasztottam pillanatragasztóval..xdxd:$$

az orvosok ezen nevettek mikor megláttak...: DD nasebaj.^^

miután felvittek a szobámba neméreztem még semmit majd mikor kiment az érzéstelenitő hatása nagyon elviselhetetlen volt:(:(

fetrengtem mert nem tudtam aludni még hozzá a kórterembe egyedül is voltam(Y) szoval az első nap botrány volt :S:\\

utána haza engedtek két hétig ilyen nagyon nagy kötés volt a buksimon olyan mint egy nagy hajpánt olyan nagyon nagy hajpánt.xd

aztán 1 hét után lecserélték egy rugalmasabbra és 28.-án levették és aznap varratot is szedtek:) aztmondták nagyon gyönyörű és hogy ritka az ilyen hamari gyógyulás , a varratszedés amugy egyáltalán nem volt fájdalmas az esetemben:) aznapra kapam még rá egy icipici kötést ami még a kis "lyukak" miatt volt hogy azért mégse fertőződjenek el:)

de én már nembírtam és aznap le is operáltam magamról...:'DD

28.a után még két hétig semmi víz nem érhete :\

és még két hónapig a varratszedés után ilyen...őőőő...hajpántba kell aludni ami lenyomja a füleimet ugye,hogy ne hajoljanak vissza és ne tépődjön fel:)

igazából ha erősen valaki hozzá ér még mindig fáj de már alig-alig.^^

most már csak a stranddal vagyok kételkedésben mert már 2 hete érheti víz de félek hogy felázik vagy a klór.:\ szóval nemtudom:) (ha erről tudtok valamit ti is segíthettek ám nekem:D )

de remélem segítettem neked/nektek.^^

a helyesírási hibákért utólag is bocsánat:$

UI.: az ottani műtétek INGYENESEK...*_____*

2011. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az előző válaszoló vagyok:)

igen nagyon elégedett vagyok nagyon szépek lettek...^^

és még mindig jobb mint a pillanatragasztó...xdxd

és ezálltal igen...több lett az önbizalmam...:):)

2011. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat, és örülök, hogy neked sikerült, és kibírtad :)

remélem én is rá tudom venni magam, nekem a porc áll ki nagyon, ilyen manó v. kobold fülem van :D

2011. jún. 4. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

deédes...:$$

hát soksikert hozzá..:))

2011. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló,attól független,hogy ingyenes volt a műtét,nem volt bunkó az orvos?bármit kérdeztél kedvesen válaszolt?és esetleg olyan lehetséges hogy örök életedbe fáj a füled a műtéttől vagy valami ilyesmi?
2011. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én voltam aki réѕzleteѕen leirtam a dolgokat...: ))

éѕ utolѕó válaѕzolónak ѕzól..: DD

nem...az orvoѕ nagyon nagyon nagyon kedveѕ éѕ megértő volt...mindig nagyon becѕületeѕen végezte a dolgát...nemvolt vele ѕemmi probléma..mai napig tartjuk fb-on a kapcѕolatot...nagyon megѕzerettem....:)) még mindig ѕegit hogy mit ѕzabad cѕinálnom éѕ hogy mit nem...^^ éѕ ѕzerintem nem fájhat életed végéig a füled ez butaѕág...: ))

nekem két nap múlva leѕz meg a két hónap amikor már nem vaѕtag hajpánttal kell aludnom...^^ ѕzóval két nap mulva leѕz 10 heteѕ a fülem éѕ már cѕak akkor fáj ha valaki nagyon erőѕen megyomja...:$$ ugyhogy ne aggódj...:)

nemtud oyan hűűde ѕokáig fájni...:)) remélem ѕegtettem de ha ѕzeretnél beѕzélgetni jelölj be fb-on...: )) éѕ ѕziveen adok tanácѕokat...*-*

2011. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen adok tanácsokat, segítek bárkinek, akár itt, vagy priviben, vagy MSN-en!
2011. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!