Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika. Valakinek...

Fülplasztika. Valakinek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hallottam már róla, olvastam is. Valakinek tapasztalata van? Hogyan történik , fájdalmas utána és mennyi idő alatt gyógyul be? Mellékhatása van?
2011. jún. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősöm fülét nem rég plasztikázták, mert nagyon zavarta hogy elállnak. (Valóban nagyon elálltak neki.) Utána nagyon fájlalta és rettentően érzékenyek voltak a fülei. Férfi létére esténként ruha hajpántot húzott a fülére és úgy aludt. Ameddig rajta volt a kötés, napközben is hordta. Körülbelül egy hónap a gyógyulási idő, de még továbbra is lehet érzékeny. Növelte az önbizalmát és valóban szép lett, de ne feledd: fő a természetesség! :)
2011. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Ha érdekel, írj a mail-címemre.
2011. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bátyámre és rám is igaz hogy csak az egyik fülünk áll el. ő megcsináltatta. kivettek mögüle egy porcot, utána rövid ideig, kb pár hétig volt rajta ilyen feltűnő kötés, gondja soha nem volt vele azóta. de nem tudom meddig volt kötve mert nagyon rég volt már
2011. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megműttetni, mert utána megváltozik az életed: pozitív irányba! :-)
2011. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!