Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint neked volt, gondolom:)

Kérdezek akkor: Mikor? Mennyi ideig 'lábadoztál' utána.

Miért szántad rá magad erre a műtétre?

Köszi:)

Én amúgy ilyen plasztikát pont nem szeretnék..de amúgy kb a fülemen és az orromon kívül semmivel sem vagyok megelégedve a testemen:)

2011. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Igen, volt. Különben nem tudnék válaszolni:-) Sajnos muszáj volt megműttetnem, mert a csúfolódások nem akartak elmaradni. 2010. júliusában volt a műtét. 1 hétig volt fent a kötés, ezt nagyon nehezen tűrtem. A gúnyolódások azóta megszűntek :-)
2011. okt. 9. 16:11
 3/78 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal fülemen kellene "hajlitani" egy picit.A másik is ki áll de más formája van.Nem egyformák.De tényleg eddig senki nem vette észre.. De gyakran ki bujik a hajam mögül.És emiatt stresszelek...Fül orr gége osztályra mennyek?Mennyibe kerül egy kissebb igazitás? Meddig vagy a korházban?
2011. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Én azt mondom, menj először a háziorvosodhoz. Ő majd továbbküld a lehetőségek szerint. Semmiképpen ne menj fül-orr-gége orvoshoz. Bár ők is végeznek fülplasztikát, de általában nem jól sikerülnek. A legbiztosabb, ha plasztikai sebész műti. Elmehetsz privát is, akkor egyenesen oda menj. Nem kell kórházban tölteni egy napot sem, a műtét ambuláns, azaz utána egyből hazamehetsz.
2011. okt. 11. 17:01
 5/78 anonim ***** válasza:
100%
És ez árban hogy néz ki???
2011. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Erre nagyon nehéz válaszolni, mert nagy különbség is lehet két orvos között. Attól is függ, hol, ki műti. Nekem a két fül volt 170 ezer Szombathelyen, de Bp-en tudok egy szuper orvost, aki 140-ért csinálja. Egy fül esetén az ár általában ennek a fele.
2011. okt. 12. 14:57
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a válaszokat.
2011. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal fülem áll el és kicsit zavar, mert amúgy nagyon szép kis füleim vannak..Így meg nem foghatom szorosan össze a hajam. A kérdésem az, hogy altatásban történik? Mennyire fáj és meddig? Látszik a helye?? Műtét után nekem később hogyan kell ápolnom a sebet?
2011. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben műtik a kislányomat. Mennyire fájt műtét után és meddig tartott a fájdalom? Köszi

Ja és mig a kötés fent volt egyáltalán nem lehet levenni? Utána meg már nincs rajta semmi?

2011. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

Általában helyi érzéstelenítésben végzik, gyermekeknél többnyire altatásban. Az érzéstelenítő hatása pár óra múlva kezd megszűnni, akkor kell bevenni fájdalomcsillapítót. Az első éjszaka rendszerint nehezebb, de viszonylag jól aludtam. Már csak másnap reggel kellett bevennem egy szem bogyót.


A kötés 7-10 napig van fent, utána veszik le, és akkor távolítják el a varratokat is.

2011. okt. 21. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!