Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyukám 42 éves, túlságosan...

Anyukám 42 éves, túlságosan ráncosodik a korához képest. Milyen eljárás ajánlatos ilyenkor?

Figyelt kérdés
Légyszi komoly válaszokat adjatok, szeretne "megfiatalodni" picit és én akarok ebben segíteni neki. Bottox, ráncfelvarrás... mi a legjobb ilyenkor, ebben a korban?
2011. szept. 2. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Már leírtad, a választ. De azt te is tudod, hogy ezek az eljárások, nem az olcsóságukról híresek...:)
2011. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem írtam le a választ, csak megkérdeztem, hogy ilyen esetben melyik eljárás lenne a legmegfelelőbb: bottox, ráncfelvarrás stb., stb. ?? melyik? :) :)

szülinapjára lenne a dolog :)

2011. szept. 3. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:

(fili)

És ez őt is zavarja vagy csak téged?

Te is bedőlsz a média állatságainak?

Nagyanyáink is ráncosodtak és olyan szép idős matrónák voltak. A külsőség nem minden. Egyébként tényleg van olyan aki hamarabb ráncosodik, de ez genetikailag van így. Vagy sokat napozott, vagy az alapozó krémek használata. Az egyetemen az egyik prof. fogalmazta meg jól.

Az öregedés folyamata a fogamzás pillanatától kezdődik, és ez ellen semmit nem lehet tenni. A mű beavatkozások csak a környezet megtévesztésére jók. Belül úgyis mindenki tudja hány éves. Hidd el, egyszer rá jössz inkább ezer ráca lenne anyámnak csak élne és egészséges lenne.

2011. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jezusom...

Elhiheted, hogy ugy szeretem edesanyamat ahogy van es nem kellene a majdani halalat emlegetned, en abba bele sem birok gondolni, szoval ha ennyire erzeketlen dolgokat is le tudsz irni, mielott elkuldened, ertelmezd jo alaposan a valaszodat.

Az meg nagy butasag, hogy igy a mu dolgok meg ugy a mu dolgok, belul mindenki tudja hany eves es ezzel csak a termeszetet probaljak atverni az emberek stb., szerintem az a fontos, hogy mindenki jol erezze magat a boreben es ha anyukam tul rancosnak talalja magat (ami a sok cigi es nap kovetkezmenye), hat termeszetesen tamogatom abban, hogy picit fiatalitson az arcan.

Ez nem egy szemtagito vagy epp arccsontot novelo beavatkozas, manapsag meg mar azok is elfogadottnak mondhatok.

Szerintem azert nem art haladni picit a korral is es nem foltetlenul az a jo, ami a nagyanyaink idejeben volt. :)

2011. szept. 3. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:

(fili)

Ne tekerd ki amit írtam. Te is tudod nem azt írtam, hogy megfog halni a tied.Habár egyszer mindannyian megfogunk.

Én most temettem el és soha nem voltam hajlandó elképzelni, hogy az én anyukám egyszer nem lesz, annak ellenére, hogy szakmámból kifolyólag tudom ez a normális.

Örülnék ha ráncosan is de itt lenne. Mindenki maga tudja mi az élete legnagyobb problémája. Nektek ez, és arról szó sincs, hogy bárkinek is valamilyen köze lenne hozzá. Szerinted rosszindulatból írtam. Ha igazán segíteni szeretnél segítsd, hogy a cigiről leszokjon. Van is egy- két tippem.

2011. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb problémánk, egyáltalán, sőt. Viszont ő nem szereti, hogy ráncosodik és én talán ezen tudnék segíteni neki, amellett, hogy jó lánya vagyok, szeretem őt meg stb.

A cigit fel sem hozhatjuk neki témának, arról tutira semmiért le nem szokna, ezért már nem is beszélünk róla.

Nem arról van szó, hogy kinek mi a problémája és csak azt orvosolja, de ha van olyan dolog ami zavar és azt meg is lehet oldani, szerintem meg kell tenni.

Sajnálom, hogy a te anyukáddal ez történt!!!!!

2011. szept. 4. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:

(fili)

Rendes vagy, hogy sajnálod anyukám halálát, de tudom én is, és mindenki egyszer meghal. Ő idős volt mivel én elég kései gyerek vagyok. Igyekszem elfogadni, hogy nincs. Azonban mivel mostanában történt lehet, hogy csak bedumálom magamnak, hogy elfogadom.

Anyukám még 80 évesen is csoda szép volt szinte ránctalan.

Nem cigizett, nem ivott,nem napozott csak amit a kertben dolgozott annyit érte a nap. Mindenki azt mondja én is tőle örököltem, hogy 10 évvel fiatalabbnak nézek ki, mert, hogy ez genetika.

Viszont ha tényleg boldoggá tennétek ezzel, csak a legjobb helyre vigyétek mert annyi sarlatán van, hogy el sem hiszed. Van még egy dolog. Negyven után mindenki felszed pár kilót. Nem tudom, hogy most vékony-e, de ha elbírna 3-4 kilót még az arca is egészen kisimulna. Lehet, hogy így is szép anyukád és csinos.

Apukám nagyon cigizett 66 évesen halt meg tüdő rákban. Ha agyon ütöttük volna sem tette le. Úgyhogy elhiszem, hogy nehéz anyukádnak a témát felhozni. Manapság van viszont a champix nevű leszoktatást segítő tabletta eddig négy erősen cigiző ismerősünk tette le ezt szedve a cigit. Mert ugye ha megcsinálják anyukád arcát legalább nem ront tovább a bőrén ha cserébe meg ő is megpróbálja letenni a cigit.

Kozmetológus bőrgyógyász csak akihez majdnem biztonsággal mehettek. Sima kozmetikust nem kockáztatnék.

2011. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem ami bevallt mezoterápia.egy alkalom utan látható eredmény.
2011. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tilka válasza:
arc - ránc feltöltés, lézeres fiatalító eljárások, főleg amelyek felmelegítik a bőrt új kollagén képződésre késztetve azt. Ezek drágák, de hatásosak. Olcsóbb a mezoterápia, dermaroller, amikről szintén jókat írnak.
2011. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!