Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika TB-re, hol lehet?

Orrplasztika TB-re, hol lehet?

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen eltörött az orrom. Az oldalánál kicsit beszűkült, de az élénél a csont nem sérült meg. Nem nagyon látszik, de ha kicsit is náthás vagyok/sok a pollen, kevésbé kapok levegőt. Úgy tudom, az ilyen helyreállító műtéteket fizeti az OEP. Hogy működik ez? Keresek egy plasztikai sebészt, és szinte ingyen megcsinálja? Vagy csinálják rendes kórházakban is?
2011. aug. 15. 13:57
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg Pesten megkérdezni, illetve utánajárni, azt hiszem a Bajcsyban van Gill Endre nevű plasztikai sebész, ő jól dolgozik csak azt nem tudom, működik-e nála a TB támogatás. Szerintem a kereső kidobja a nevéhez kapcsolódó infokat, lehetséges, hogy az általa elfogadott finanszírozási formákat is.
2011. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy nem is tudtam, hogy van rengeteg állami (önkormányzati, ilyenek) plasztikai sebészet. De majd megkérdezem a háziorvost is.
2011. aug. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!