Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit csináljak, ha a fenekemnél...

Mit csináljak, ha a fenekemnél van egy anyajegy?

Figyelt kérdés
az a baj hogy belül van:S nagyon félek mert fekete és nagy. Mit csináljak? Pont ott van:|:S:(
2009. ápr. 15. 17:50
 1/7 anonim válasza:
Manapság már vannak műtétek,amik gyorsak és fájdalommentesek (és nagyon hatékonyak).
2009. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de anyum szerint fertőzés veszély nagyobb nem biztos hogy tudok majd enni csak inni:S ezért félek de majd legyűröm:D
2009. ápr. 15. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából arra is kiváncsi lettem volna hogy valakinek volt-e már ilyen és akinek már le is szedték ...:D csak elfelejtettem oda irni:)
2009. ápr. 15. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

szia először is bőrgyógyász, ő megállapítja, hogy egyáltalán van-e valami baja. nekem a hátamról kellett leszedni mert szintén nagy és fekete volt. viszont a legjobb barátnőmnek is a fenekén van, viszont neki pont a fenék fölött a fenékcsontnál. annyit mondott neki a doki, hogy elég kényelmetlen lesz, viszont pár nap max egy hét és utána nem is nagyon fog rá emlékezni...

ez volt a hátammal is, az első 3 nap volt borzalmas, de túl lehet élni...

sok szerencsét és orvos mindenképp lássa, nem szórakozás egy nagy anyajegy!

2009. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha zavar szedesd le, de ne napoztasd és ne menj szoliba. De én otthagynám, ha nem problémás, majd eltakarja a szoknya vagy a nadrág. Jobb mnitha az orrodon lenne
2009. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
ez van ha kevered a segged a fenekeddel és fordítva állsz a pasidhoz.. persze így mindenkit zavar... azátn ha gumibottal dug mindig ne kiabálj rá hogy egy életen át azzal dugott mert még visszamondja hogy ő se kérdezte honnan vannak a gyerekek
2009. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
segged a punciddal akartam írni :) mno érted te :)
2009. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!