Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van ilyen is vagy, hogy van ez?

Van ilyen is vagy, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülye kérdést teszek fel.. Annyian beszélnek arról, hogy "új" arcot lehet csináltatni.. Ezt nem értem, hogy megy ez.. Bevisznek egy képet, tessék ilyen arcot akarok magamnak és a szakik plasztikai műtéttel megcsinálják? Vagy, hogy van ez?
2011. szept. 4. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kéréssel állítanál be a dokihoz,akkor egy pszichológus szakvéleményét előbb kérnék ki,minthogy szó nélkül megcsinálnának.

Egyébként meg az orr átalakítása okozza a legszembetűnőbb változást.

De utánanézhetsz a japán Jessica Albának,vagy régen a maffiózók operáltatták át magukat,arra is rákereshetsz.

Drasztikus a változás még a sebészet függőknél is,pl M Jackson,Cher,Geronazzo M.

De nézd meg a Dirty Dancing-ből a csajt.

Csak az orra lett átütve és a kutya nem ismeri meg.


A konkrét válsz a kérdésedre meg.

Minden arcnak vannak arányai.

Lemérik a sztárod arányait és megnézik mennyire illeszkedik a te arcodhoz.

Pl szemek távolsága,száj szélessége,homlok mérete stb.

Így létre lehet hozni valamilyen szintű hasonlóságot,ha van némi méretegyezés a megváltoztathatalan részeknél.

2011. szept. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz.. én nem akarok senkire se hasonlítani, megvagyok elégedve magammal. Csak nem értettem, hogy ment ez az egész.
2011. szept. 4. 11:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!