Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van a hasamon egy heg, amit...

Van a hasamon egy heg, amit el szeretnék tüntetni. Ezt milyen módszerrel lehetne?

Figyelt kérdés
Kivették egy anyajegyemet, és a heg nagyon zavar. Nem csak külső szempontjából, hanem azért is, mert pl. pont a bikini felső aljánál van. Hogy lehetne eltüntetni? Nagyon köszönöm előre is!!
2011. szept. 7. 15:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam, a bikinifelső aljánál.


Azt elfelejtettem, hogy már 3 éve vették ki kb.

2011. szept. 7. 15:44
 2/5 anonim válasza:

Plasztikai seb.

Nemt'om, mekkora és milyen. Az érdekes, hogy keloidos-e? (Keloid: vastagodott, tömött, kiemelkedő, általában fehéres heg.) A keloid nagyon tudja zavarni az ember lelkét.. Hogy ez miért érdekes? Ezért:

Tipp:

a plasztikai sebész nem feltétlen olcsó...

ám ha igazolható, hogy "nem csak úgy", divatból meg ilyesmi akarod eltüntetni, hanem valóban "komoly pszichológiai-pszichiátriai" zavart okoz, akkor már nem csupán "szépészeti" a beavatkozás, ezért azt már a TB fizeti. (Legalábbis így volt akkor, amikor diplomáztam... Úgy 1820 körül...)

2011. szept. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Igen, keloidos :( Hát, majd megpróbálom valahol, ahol nem olyan drága :D Mégegyszer köszönöm!
2011. szept. 14. 19:24
 4/5 A kérdező kommentje:
És télleg nem divatból, hanem "komoly pszichológiai-pszichiátriai" zavart okoz... :/
2011. szept. 14. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem az államon van egy ugyanilyen heg!

Nekem azt mondták,hogy elmegyek egy plasztikai sebészhez,

és jópénzért kivágja meg ilyenek...

2011. szept. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!