Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy beszéljem rá apát, hogy...

Hogy beszéljem rá apát, hogy engedje a mellplasztikát? 17/L

Figyelt kérdés
A barátomat szeretném meglepni vele.
2011. szept. 20. 07:32
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"Kamu

Egy 17 éves aki tud írni-olvasni nem ilyen hülye"


Miért?

Te ismersz olyan 17 évest, aki nem tud írni-olvasni?

2011. szept. 20. 07:49
 12/46 anonim ***** válasza:
91%
persze,találkozom velük a plázákban ott élnek és mellplasztikára gyűjtenek.
2011. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy azt hidd hogy minden férfi a hatalmas melleket szereti, főleg ha nem igazi. A többségnek az tetszik, ami egy pezsgőspohárban elfér.. Az én páromat pl. kimondottan elriasztják a nagy dudák.
2011. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom idovel (6-8 evenkent) cserelgetni kell.


A masik, ami fontosabb: Hogy ne Masnak csinald!!!

Ha ezzel a sraccal osszevesztek es a kovetkezonek nem tetszik, akkor meg visszamuteted?

2011. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
100%
Namert miért kellene plasztikáznod?
2011. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért okosok, mert ez a média, meg a sok műnő hatása a plakátokról, újságokból.

Aki gyenge, az önbizalom hiányos lesz ezektől az undormányoktól. Azt hiszi szegény ez a menő.

Először a saját egóját kellene felerősíteni, hogy soha ne akarjon másnak kinézni mint aki valójában. Tudja, hogy aki szeretni fogja az a saját kinézetéért szereti és nem 2 kg műanyagért. Amerikában a korrekt plasztikai sebészek rendelőjében van pszichiáter, és rengetegen rájönnek, hogy úgy frankók ahogy kinéznek.

Én is éreztem így ennyi idős koromban, de felülkerekedett a női tartás bennem és jé 25 éve szerető párom van és két szép gyerekem.

A kockázatokról meg kár írni, mert aki eltökéli magát, az úgysem fogja fel, hogy a női mell a mennyire hajlamos a rosszindulatú daganatok kialakulására. Főleg ha még tele is nyomkodják sza..al.

2011. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd Helmut Newton képeit, kismellű és szépmellű nőket fotózott. A legtöbb aktmodell kis és közepes mellű, csak a playboyban vannak szilikonmacák...
2011. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba azt a műtétet, mi így műtét nélkül szeretünk téged.
2011. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom-akivel 15 éve vagyok együtt-azt akarná hogy fujassam fel a melleim,az lenne az utolsó együtt töltött napunk-kirúgnám azonnal.Vegyen gumibabát....SENKI kedvéért nem vagdaltatnám fel magamat!Mindenki így szeressen,megszokik,vagy megszökik!
2011. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem érdemes ebbe belevágni, lásd a tv-be is akik plasztikáztatták a mellüket bűn rondák, meg másrészt 17 évesen rettenetesen fiatal vagy még ehhez, és ha elhagy a barátod akkor normális pasinak nem fogsz tetszeni tudom milyen ez.
2011. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!