Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy beszéljem rá apát, hogy...

Hogy beszéljem rá apát, hogy engedje a mellplasztikát? 17/L

Figyelt kérdés
A barátomat szeretném meglepni vele.
2011. szept. 20. 07:32
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó

Ez király jól megírtad ennek az elmebetegnek.

Ez a tipikus aberrált. Valószínűleg gyermekkori trauma ami ilyen mell komplexust okoz nála.

2011. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó,a számból vetted ki a szót,én még megtoldanám egy olyan lehetőséggel is,hogy valószínűleg beteges vágyakozást érzett egy nagymellű nő iránt akit sose kapott meg,ezért alakult ez ki. :)


Te aberrált gyökér,te pedig nyugodtan verd tovább ezekre az undorító tőgyekre(mert ezek azok,ha igaziak,ha nem),szerencsére ÉRTELMES NŐNEK nem kellesz,az agyhalott lotyókat,pedig nyugodtan viheted.


Én férfi vagyok,és imádom a kicsi,feszes,kerek melleket,sokkal de sokkal szebbek mint ezek a zsírkannák.


Kérdező,és minden más Nőnek pedig üzenem hogy úgy vagytok gyönyörűek ahogy vagytok!

Éljenek a természetes nők!

2011. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

22:53


Aranyos vagy. :)

2011. szept. 20. 22:55
 44/46 anonim ***** válasza:
78%
22:53 Köszönjük, kedves vagy:)
2011. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
79%
Én annak örülök, hogy a kérdező meggondolta magát. Aki meg belinkelte azt az iszonyat mennyiségű fotót, annak azt ajánlom, hogy menjen el egy hőlégballon versenyre. Garantáltan tetszeni fog neki. :P
2011. szept. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

[link]

Ilyet?

Tudod, hogy mennyibe kerül egy ilyen műtét, és hogy mivel jár?

[link]

2011. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!